ZABIEGI OPERACYJNE

Poznaj ofertę zabiegową dla dzieci i dorosłych z problemami laryngologicznymi. Wśród nich operacje trzeciego migdałka, drenaż uszu oraz przycięcie migdałków.

Umów wizytę Nasi specjaliści
ZABIEGI OPERACYJNE

Zabiegi, laryngologia operacyjna.

W Poradni OTOLARYNGOLODZy24 w Warszawie nasi lekarze zajmują się również wykonywaniem zabiegów operacyjnych. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania i odkrycia. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod zabiegi są mało inwazyjne i pozwalają na szybki powrót do codziennych aktywności. Dlatego bardzo często pacjent jest w stanie opuścić nasz szpital tego samego dnia. Wykonujemy takie zabiegi jak endoskopowe operacje laryngologiczne, endoskopowa operacja zatok przynosowych, usunięcie trzeciego migdała, plastyka przegrody nosowej ,usuwanie migdałków. Usuwanie zmian, plastyka przegrody nosa. Ponadto dzięki naszym zabiegom Nasi pacjenci mogą znowu odetchnąć pełną piersią. Pomagamy odzyskać komfort życia. Chrapiesz? Już dziś skontaktuj się z OTOLARYNGOLODZY24! Nasi lekarz pomogą ci skutecznie pozbyć się problemu!

Wykonujemy zabiegi laryngologiczne takie zabiegi jak:

Gardło

 • Adenotomia usunięcie migdałka gardłowego
 • Adenotonsillotomia usunięcie migdałka gardłowego + przycięcie migdałków podniebiennych
 • Plastyka wędzidełka języka
 • Tonsillectomia – usunięcie migdałków podniebiennych
 • Tonsillotomia – przycięcie migdałków podniebiennych
 • Uvulophalatopharyngoplastyka (UPP)
 • Uvulotomia – skrócenie języczka

Nos/zatoki

 • Endoskopowa operacja zatok (FESS)
 • Płukanie zatok Hydrodebriderem
 • Operacja zatok szczękowych
 • Septoplastyka – operacja przegrody nosa, plastyka przegrody nosa
 • Leczenie zawrotów głowy
 • Operacyjne leczenie chrapania
 • Leczenie zapalenia zatok
 • Endoskopowa operacja zatok przynosowych
 • Leczenie chrapania
 • Septokonchoplastyka
 • Konchoplastyka – korekcja małżowin nosowych
 • Polipectomia usunięcie polipów nosa

Uszy

Usunięcie trzeciego migdała z drenażem wentylacyjnym uszu in. Adenotomia z tympanostomią gdzie wykonam?

Leczenie operacyjne chorób wykonywane jest zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i ogólnym. Zabiegi laryngologiczne odbywają się w Klinice Promedion przy ul. Wóycickiego 4 w Warszawie (róg Wóycickiego i Żubrowej). Zakres zabiegów laryngologicznych określa konsultacja laryngologiczna. Wykonujemy takie zabiegi jak: operacyjne leczenie chrapania,operacja zatok przynosowych ,operacja przegrody nosa, usunięcie polipów nosa. Zarówno zabiegi w obrębie nosa : operacja zatok szczękowych, usunięcie migdałków podniebiennych, usuwanie trzeciego migdałka. Jak również leczenie operacyjne chorób :usuwanie polipów, zabiegi endoskopowe. Lekarz laryngolog kwalifikuje pacjenta oraz ustala zakres zabiegów laryngologicznych. Lekarz laryngolog kwalifikujepacjenta wykonuje również badania wideostroboskowe oraz inne. Diagnostyka endoskopowa jest niezbędna przy kwalifikacji pacjenta do zabiegu. Operujemy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Często ze względów medycznych wskazane jest połączenie zabiegów laryngologicznych. Zachęcamy również do zapoznania się z aktualnym cennikiem dostępnym na naszej stronie.

Planowany laryngologiczny zabieg – przebieg zabiegu.

Sam zabieg wykonywany jest w profesjonalnej sali operacyjnej. Wykonujemy zabiegi laryngologiczne na podstawie skierowania wystawianego przez lekarza prowadzącego. Laryngolog kwalifikuje pacjenta do zabiegu. Pacjent zobowiązany jest do wykonania badań diagnostycznych. Pacjent powinien pozostawać na czczo przez co najmniej 6 (sześć) godzin przed zabiegiem operacyjnym (tj. nie może spożywać posiłków stałych, ani przyjmować płynów). Wyjątkiem jest woda niegazowana, którą pacjent może pić do 3 (trzech) godzin przed zabiegiem.

Dzień zabiegu- Planowany laryngologiczny zabieg odbywa się w dniu w którym pacjent zgłasza się do kliniki wraz z kompletem badań. Dzień zabiegu to również dzień konsultacji z operatorem i anestezjologiem. W trakcie całego pobytu nad pacjentem czuwa wysoko wykwalifikowany zespół medyczny. Często wskazane jest połączenie zabiegów laryngologicznych takich jak: wycięcie migdałków, podcięcie migdałków podniebiennych oraz drenaż wentylacyjny uszu. Niezbędna jest diagnostyka endoskopowa. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są różnego rodzaju stany zapalne.

Po zabiegu operacyjnym Pacjent jest hospitalizowany do 10 godzin. W godzinach wieczornych następuje wypis do domu. W uzasadnionych przypadkach, na wyraźne zalecenie lekarza, pobyt Pacjenta w Klinice może zostać wydłużony do 24 godzin. Ponadto Kontrola po zabiegu odbywa się zazwyczaj po 7-14 dniach od zabiegu.

Operacje laryngologiczne Co nas wyróżnia? Dlaczego warto się zdecydować?

Wyróżnia nas możliwość uczestniczenia opiekunów przy podaniu dziecku znieczulenia ogólnego. Ponadto opiekunowie mogą być obecni przy małym Pacjencie przez cały czas przygotowania do zabiegu. Również po zabiegu opiekunowie wracają do Pacjenta i uczestniczą w wybudzaniu dziecka, aby zminimalizować jego stres związany z zabiegiem. UMÓW WIZYTĘ kwalifikacyjną.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia terminu na zabieg zapraszamy do kontaktu: tel. 517 740 432, e-mail [email protected]

Zabiegi operacyjne ucha, nosa, zatok, gardła. Operujemy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc:

ZABIEGI OPERACYJNE

PARACENTEZA A DRENAŻ USZU

Dowiedz się więcej
ZABIEGI OPERACYJNE

PODCIĘCIE WĘDZIDEŁKA JĘZYKA (frenotomia)

Dowiedz się więcej
ZABIEGI OPERACYJNE

LECZENIE CHRAPANIA

Dowiedz się więcej
ZABIEGI OPERACYJNE

SEPTOPLASTYKA - wskazania, przeciwwskazania przebieg zabiegu

Dowiedz się więcej
ZABIEGI OPERACYJNE

USUWANIE POLIPÓW NOSA SHAVEREM

Dowiedz się więcej
ZABIEGI OPERACYJNE

OPERACJE ZATOK -FESS (endoskopowe)

Dowiedz się więcej
ZABIEGI OPERACYJNE

PLASTYKA MAŁŻOWIN NOSA- KONCHOPLASTYKA

Dowiedz się więcej
ZABIEGI OPERACYJNE

OPERACJE KRZYWEJ PRZEGRODY NOSOWEJ

Dowiedz się więcej
ZABIEGI OPERACYJNE

TONSILLEKTOMIA

Dowiedz się więcej

Nasi specjaliści

lek. Ewa Jastrzębska-Szyszko

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pełniła funkcję zastępcy ordynatora Kliniki Otorynolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.

Dowiedz się więcej

dr n. med. Ewa Orkan-Łęcka

OTOLARYNGOLOG. CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Dr n. med. Ewa Orkan-Łęcka absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletni pracownik Kliniki Otorynolaryngologii w CSK WUM przy ul. Banacha. Ponadto obroniła pracę doktorską z dziedziny audiologii z wyróznieniem.

Dowiedz się więcej

lek. med. Magdalena Frąckiewicz

OTOLARYNGOLOG, OTOLARYNGOLOG DZIECIĘCY, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Zajmuje się dziećmi i dorosłymi w zakresie leczenia zachowawczego. Ponadto wykonuje zabiegi operacyjne u dzieci w każdym wieku.

Dowiedz się więcej

lek. Bartosz Wachulski

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Pomaga pacjentom z niedrożności nosa, nawracającym zapalaniem migdałków jak również diagnozuje guzy nowotworowe i nienowotworowe głowy i szyi.

Dowiedz się więcej

dr n. med. Marcin Musiatowicz

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Przyjmuje dzieci od narodzin z problemami gardła, nosa i uszu. Wykonuje również różnego rodzaju zabiegi zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i ogólnym.

Dowiedz się więcej

lek. Leszek Sitarz

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Doświadczony operator w zakresie laryngologii dziecięcej. Przyjmuje dzieci od narodzin.

Dowiedz się więcej

lek. Igor Anurin

OTOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Igor Aleksandrowicz Anurin - specjalista medyczny (zgodnie z systemem kwalifikacji lekarzy w Polsce i Unii Europejskiej), lekarz najwyższej kategorii z dziesięcioletnim doświadczeniem w wiodących klinikach w Warszawie. Specjalizuje się w chirurgii endoskopowej zatok, chirurgii plastycznej podniebienia miękkiego

Dowiedz się więcej

dr n.med. Małgorzata Litwiniuk-Kosmala

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doktor nauk medycznych, specjalista otorynolaryngologii. Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi.

Dowiedz się więcej

dr n.med. Krzysztof Cecherz

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

dr n.med. Krzysztof Cecherz doświadczonych chirurgów przeprowadzających innowacyjne mało inwazyjne zabiegi laryngologiczne m.in. metodą endoskopową.

Dowiedz się więcej
image/svg+xml

Dr n.med. Olga Sieniawska-Buccella Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób nosa, zatok przynosowych, bezdechu sennego, uszu, gardła i krtani, gruczołów ślinowych, nowotworów głowy i szyi. Wykonywane badania diagnostyczne i zabiegi: endoskopia uszu, jamy nosowej, gardła oraz krtani. Ponadto zajmuje się usuwaniem polipów z jamy nosowej, wycięciem znamion i drobnych zmian skórnych, brodawczaków oraz torbieli w obrębie jamy nosowej i jamy ustnej, plastyka podniebienia miękkiego, konchoplastyka (redukcja małżowin nosowych dolnych), pobieraniem wycinków z guzów/zmian w obrębie głowy i szyi.

Dowiedz się więcej
image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!