dr n. med. Ewa Orkan-Łęcka

dr n. med. Ewa Orkan-Łęcka

OTOLARYNGOLOG. CHIRURG GŁOWY I SZYI

Języki:

Przyjmuje: od 3 roku życia

Otolaryngolodzy24

Dr n. med. Ewa Orkan-Łęcka – absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletni pracownik Kliniki Otorynolaryngologii w CSK WUM przy ul. Banacha. Ponadto obroniła pracę doktorską z dziedziny audiologii z wyróżnieniem. Obecnie szczególnie ukierunkowana na tematykę rynologiczną (m.in. operacje endoskopowe zatok). Pracownik Kliniki Otorynolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.  Dr n. med. Ewa Orkan-Łęcka bierze udział w licznych konferencjach naukowych zarówno krajowych jaki i zagranicznych.  Konferencjach dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie otolaryngologii, audiologii i foniatrii. Zapraszamy na konsultacje do Pani doktor do kliniki OTOLARYNGOLODZY24 w Warszawie jak również na zabiegi operacyjne. UMÓW WIZYTĘ

Przyjmuje dzieci od 3 r.ż

W Naszej Poradni OTOLARYNGOLODZY24 Posiadamy w pełni wyposażone gabinety. Ułatwia to i skraca czas zdiagnozowania Pacjenta. Ponadto Nasi specjaliści mają możliwość, od razu na wizycie, wykonać badania endoskopowe nosogardła i krtani (fiberoskopia). W razie potrzeby lekarz pobiera wymazy na bakterie lub grzyby oraz kieruje na badania słuchu, które często można wykonać od razu.

Dr n. med. Ewa Orkan-Łęcka jako laryngolog dziecięcy zajmuje się diagnostyką i leczeniem nawracających i przewlekłych infekcji górnych dróg oddechowych. Wykonuje badanie fiberoskopowe trzeciego migdałaka. Leczy wysiękowe zapalenia ucha środkowego. Wykonuje: operacje migdałków trzeciego , bocznych metodą klasyczną jak i laserem.

Ponadto jako OTOLARYNGOLOG zajmuje się– Diagnostyką i leczeniem niedrożności nosa, nawracających zapaleń migdałków. Wykonuje operacje : migdałków podniebiennych, przegrody nosa, redukcji małżowin nosowych ( konchoplastyki), mikrochirurgii krtani, torbieli bocznych i środkowych szyi, ślinianek przyusznych i podżuchwowych.

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!