LARYNGOLOGIA

Laryngolog Warszawa, laryngolog dziecięcy, Otolaryngolog, otolaryngolog dziecięcy w Poradni OTOLARYNGOLODZY24 w Warszawie, to dogodne terminy konsultacji, najlepsi specjaliści oraz kompleksowe badania diagnostyczne.

Umów wizytę Nasi otolaryngolodzy
LARYNGOLOGIA

LARYNGOLOG WARSZAWA

Właściwie otorynolaryngologia- zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem oraz leczeniem chorób gardła, uszu, krtani, nosa czy zatok przynosowych. Laryngolog Warszawa prywatnie, czyli kompleksowa pomoc dla dorosłych i dzieci z problemami gardła, uszu, nosa i zatok. Nasza poradnia otolaryngologiczna oferuje pomoc m.in. w takich schorzeniach jak: przewlekłe zapalenie zatok przynosowych, skrzywienie przegrody nosa, chrapanie, niedosłuch, szumy uszne, zawroty głowy, zapalenia uszu, zapalenia krtani, przewlekłe zapalenie migdałków podniebiennych, guzki głosowe. Ponadto wykonujemy diagnostykę endoskopową, fibroskopię, diagnostykę bezdechów i chrapania, czy poligrafię domową

Najczęstsze choroby, z którymi zgłaszają się Pacjenci do lekarza laryngologa to:

 • zapalenie zatok
 • zapalenie gardła,
 • zapalenie błony śluzowej nosa lub zatok przynosowych,
 • zapalenie krtani,
 • niedosłuch,
 • angina ropna,
 • przerost migdałka gardłowego lub migdałków podniebiennych,
 • zapalenie ucha (zewnętrznego, wewnętrznego lub środkowego),
 • polipy nosa, gardła lub krtani,
 • nieżytowe zapalenie trąbki słuchowej,
 • krwawienia z nosa,
 • bezdech senny,
 • nowotwory występujące w obrębie głowy i szyi,
 • zapalenie ucha
 • ból ucha
 • problemy ze słuchem u dzieci

Posiadamy w pełni wyposażone gabinety, co znacznie ułatwia i skraca czas zdiagnozowania Pacjenta. Ponadto lekarze mają możliwość, od razu na wizycie, wykonać badania endoskopowe nosogardła i krtani (fiberoskopia). W razie potrzeby lekarz pobiera wymazy na bakterie lub grzyby oraz kieruje na badania słuchu, które często można wykonać od razu. 

Laryngologia dziecięca i dla dorosłych Warszawa- diagnostyka endoskopowa

Nowoczesne techniki badania za pomocą endoskopów sztywnych lub fiberoskopów giętkich umożliwiają nam obejrzenie struktur anatomicznych trudno dostępnych w  klasycznym badaniu laryngologicznym już podczas pierwszej wizyty. Można w ten sposób uzyskać bardzo dobrej jakości obraz: wnętrza nosa, nosogardła (wielkość trzeciego migdałka u dzieci), gardła, krtani czy błony bębenkowej.

Co więcej, sam pacjent widzi na ekranie istotę swojego schorzenia. Badania te są małoinwazyjne, nie wymagają silnego znieczulenia i są bezpieczne. Dla przykładu już pierwsza wizyta z badaniem fiberoskopii nosogardła u dziecka daje oczywisty wynik  już w trakcie badania i powinna być stosowana w każdym przypadku, zamiast prześwietlenia rentgenowskiego głowy (metoda przestarzała i skutkująca napromieniowaniem pacjenta). Uważamy, że nowoczesna laryngologia, audiologia i foniatria nie mogą obejść się bez metod endoskopowych jako standardu w opiece ambulatoryjnej. Masz pytania, wątpliwości – zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. UMÓW WIZYTĘ

W ramach laryngologii wykonywane są również zabiegi ambulatoryjne oraz zabiegi operacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc:

LARYNGOLOGIA

TRZECI MIGDAŁ

Dowiedz się więcej
LARYNGOLOGIA

NOWOTWORY GŁOWY I SZYI

Dowiedz się więcej
LARYNGOLOGIA

KRWAWIENIA Z NOSA

Dowiedz się więcej
LARYNGOLOGIA

POLIPY NOSA,GARDŁA LUB KRTANI

Dowiedz się więcej
LARYNGOLOGIA

PRZEROST MIGDAŁKÓW PODNIEBIENNYCH

Dowiedz się więcej

Nasi otolaryngolodzy

image/svg+xml

Lek. Wojciech Wadowski absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Szkolenie specjalizacyjne odbył w Oddziale Otolaryngologii Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie.
Aktualnie pracuje na stanowisku starszego asystenta Kliniki Otolaryngologii PIM MSWIA w
Warszawie.

Dowiedz się więcej

dr n. med. Maria Makuszewska absolwentka Wydział Lekarski, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Od 2019 specjalista otorynolaryngologii. Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Bierze udział w licznych konferencjach naukowych zarówno krajowych jaki i zagranicznych dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie otolaryngologii oraz audiologii i foniatrii. Zapraszamy na konsultację.

Dowiedz się więcej

dr n. med. Andrzej Senderski

AUDIOLOG I FONIATRA, OTOLARYNGOLOG
image/svg+xml

dr n.med. Andrzej Senderski Zajmuje się diagnozą i leczeniem schorzeń związanych z zaburzeniami słuchu u dzieci i u dorosłych. Zapraszamy na konsultacje przede wszystkim dzieci od narodzin jak również dorosłych.

Dowiedz się więcej

dr n.med. Anna Piotrowska-Lorens

OTOLARYNGOLOG, AUDIOLOG I FONIATRA, EPIDEMIOLOG
image/svg+xml

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób uszu, gardła i krtani zarówno u dzieci jak  i dorosłych. Diagnozuje i leczy także schorzenia związane z zaburzeniami słuchu u dzieci i u dorosłych.

Dowiedz się więcej
image/svg+xml

Specjalizuje się w leczeniu chorób nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani i uszu. Wykonuje badania endoskopowe oraz screeningowe.

Dowiedz się więcej
image/svg+xml

Specjalizuje się w leczeniu chorób nosa, zatok, gardła, krtani i uszu. Przyjmuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przyjmuje dzieci od 5 r.ż.

Dowiedz się więcej

lek. Ewa Jastrzębska-Szyszko

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pełniła funkcję zastępcy ordynatora Kliniki Otorynolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.

Dowiedz się więcej

dr n. med. Ewa Orkan-Łęcka

OTOLARYNGOLOG. CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Dr n. med. Ewa Orkan-Łęcka absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletni pracownik Kliniki Otorynolaryngologii w CSK WUM przy ul. Banacha. Ponadto obroniła pracę doktorską z dziedziny audiologii z wyróznieniem.

Dowiedz się więcej

lek. Agnieszka Gutowska

OTOLARYNGOLOG, OTOLARYNGOLOG DZIECIĘCY
image/svg+xml

Lek. Agnieszka Gutowska laryngolog – absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Wieloletni pracownik Kliniki Otolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW. Przyjmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci. Doświadczony specjalista otolaryngolog o empatycznym podejściu do pacjentów.

Dowiedz się więcej

lek. med. Magdalena Frąckiewicz

OTOLARYNGOLOG, OTOLARYNGOLOG DZIECIĘCY, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Zajmuje się dziećmi i dorosłymi w zakresie leczenia zachowawczego. Ponadto wykonuje zabiegi operacyjne u dzieci w każdym wieku.

Dowiedz się więcej
image/svg+xml

Przyjmuje dzieci od 3 roku życia i dorosłych z problemami laryngologicznymi i alergologicznymi.

Dowiedz się więcej

lek. Bartosz Wachulski

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Pomaga pacjentom z niedrożności nosa, nawracającym zapalaniem migdałków jak również diagnozuje guzy nowotworowe i nienowotworowe głowy i szyi.

Dowiedz się więcej

dr n. med. Marcin Musiatowicz

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Przyjmuje dzieci od narodzin z problemami gardła, nosa i uszu. Wykonuje również różnego rodzaju zabiegi zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i ogólnym.

Dowiedz się więcej

lek. Leszek Sitarz

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Doświadczony operator w zakresie laryngologii dziecięcej. Przyjmuje dzieci od narodzin.

Dowiedz się więcej

lek. Igor Anurin

OTOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Igor Aleksandrowicz Anurin - specjalista medyczny (zgodnie z systemem kwalifikacji lekarzy w Polsce i Unii Europejskiej), lekarz najwyższej kategorii z dziesięcioletnim doświadczeniem w wiodących klinikach w Warszawie. Specjalizuje się w chirurgii endoskopowej zatok, chirurgii plastycznej podniebienia miękkiego

Dowiedz się więcej

lek. Maciej Pilch

LEKARZ REZYDENT
image/svg+xml

Lek. Maciej Pilch absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z Otorynolaryngologii na Oddziale Otolaryngologii Dziecięcej UCK WUM przy ul. Żwirki i Wigury.

Dowiedz się więcej

dr n.med. Małgorzata Litwiniuk-Kosmala

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doktor nauk medycznych, specjalista otorynolaryngologii. Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi.

Dowiedz się więcej

dr n.med. Krzysztof Cecherz

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI
image/svg+xml

dr n.med. Krzysztof Cecherz doświadczonych chirurgów przeprowadzających innowacyjne mało inwazyjne zabiegi laryngologiczne m.in. metodą endoskopową.

Dowiedz się więcej
image/svg+xml

Dr n.med. Olga Sieniawska-Buccella Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób nosa, zatok przynosowych, bezdechu sennego, uszu, gardła i krtani, gruczołów ślinowych, nowotworów głowy i szyi. Wykonywane badania diagnostyczne i zabiegi: endoskopia uszu, jamy nosowej, gardła oraz krtani. Ponadto zajmuje się usuwaniem polipów z jamy nosowej, wycięciem znamion i drobnych zmian skórnych, brodawczaków oraz torbieli w obrębie jamy nosowej i jamy ustnej, plastyka podniebienia miękkiego, konchoplastyka (redukcja małżowin nosowych dolnych), pobieraniem wycinków z guzów/zmian w obrębie głowy i szyi.

Dowiedz się więcej
image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!