lek. med. Magdalena Frąckiewicz

lek. med. Magdalena Frąckiewicz

OTOLARYNGOLOG, OTOLARYNGOLOG DZIECIĘCY, CHIRURG GŁOWY I SZYI

Języki:

Przyjmuje: od 0

Otolaryngolodzy24

Lek med. Magdalena Frąckiewicz laryngolog, chirurg głowy i szyi. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Klinice Otolaryngologii Dziecięcej Szpitala Dziecięcego przy ul. Marszałkowskiej (Litewska) w Warszawie oraz w Klinice Otolaryngologii CSK MSW. Zajmuje się dziećmi i dorosłymi w zakresie leczenia zachowawczego.W Poradni OTOLARYNGOLODZY24 w Warszawie oferuje pomoc m.in. w takich schorzeniach jak: przewlekłe zapalenie zatok przynosowych, skrzywienie przegrody nosa, chrapanie, niedosłuch, szumy uszne, zawroty głowy, zapalenia uszu, zapalenia krtani, przewlekłe zapalenie migdałków podniebiennych, guzki głosowe. Wykonuje diagnostykę endoskopową, fiberoskopię, diagnostykę bezdechów i chrapania. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń głosu, słuchu i mowy zarówno u dzieci, jak i dorosłych. podniebiennych.

Lek med. Magdalena Frąckiewicz  bierze udział w licznych konferencjach naukowych zarówno krajowych jaki i zagranicznych.  Konferencjach dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie otolaryngologii, audiologii i foniatrii. Lekarz z pasją i oddaniem o wielkiej precyzji i zaangażowaniu. Z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Ponadto w Naszej poradni Pani Doktor wykonuje zabiegi usunięcia trzeciego migdałka. Podcięcia i wycięcia migdałków podniebiennych jak również drenaże uszu.  Zapraszamy na konsultację UMÓW WIZYTĘ

W Naszej Poradni OTOLARYNGOLODZY24 Posiadamy w pełni wyposażone gabinety. Ułatwia to i skraca czas zdiagnozowania Pacjenta. Ponadto Nasi specjaliści mają możliwość, od razu na wizycie, wykonać badania endoskopowe nosogardła i krtani (fiberoskopia). W razie potrzeby lekarz pobiera wymazy na bakterie lub grzyby oraz kieruje na badania słuchu, które często można wykonać od razu.

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!