Aktualności


Od 2 października Poradnia OTOLARYNGOLODZY24 przy Alei Rzeczypospolitej 1

Szanowni Państwo, wielkie otwarcie Poradni OTOLARYNGOLODZY24 w nowej lokalizacji już w poniedziałek, 2 października. Zapraszamy serdecznie wszystkich Pacjentów do naszej nowej placówki przy Alei Rzeczypospolitej 1.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00, w soboty w godzinach 9.00-15.00 oraz w niedziele w ramach dyżuru laryngologicznego po wcześniejszym umówieniu wizyty.

czytaj więcej

„Mamo to ja” już w kioskach

Zapraszamy do lektury najnowszego, sierpniowego wydania magazynu „Mamo to ja”, w którym swoją wiedzą z czytelnikami dzieli się nasz specjalista, pediatra dr Leszek Olchowik. Czy szczepić malca? Kiedy zarasta ciemiączko? Cała masa przydatnych porad dla mam maluchów i starszych dzieci.

czytaj więcej

OTOLARYNGOLODZY24 niebawem w nowej lokalizacji

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, iż od połowy lipca br. Poradnia OTOLARYNGOLODZY24 mieścić się będzie również przy Alei Rzeczpospolitej 1 (Wilanów, budynek ROBYG).

Tym samym, od połowy lipca konsultacje z zakresu laryngologii, audiologii i foniatrii będą odbywały się w nowej lokalizacji.

Więcej szczegółów związanych z funkcjonowaniem placówki przy Alei Rzeczpospolitej 1 przekażemy Państwu niebawem.

Zespół Poradni OTOLARYNGOLODZY24

czytaj więcej

Czerwcowe wydanie „Mamo to ja” już w sprzedaży

Czerwcowe wydanie „Mamo to ja” już w sprzedaży. Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu, w którym nasz specjalista, dr Leszek Olchowik odpowiada na pytania czytelniczek. Jak zwykle mnóstwo przydatnych porad na temat opieki, pielęgnacji i zdrowia małych i dużych dzieci.

 

czytaj więcej

OTOLARYNGOLODZY24 w programie Sekrety Lekarzy

Szanowni Państwo, już w najbliższy piątek, 14 kwietnia premierowy odcinek kultowego programu „Sekrety Lekarzy” z udziałem Poradni OTOLARYNGOLODZY24.PL ! Jak zwykle czeka na Państwa wyjątkowa historia oraz dawka emocji. Z jakim problemem zmaga się Pacjentka dr Anny Wakarow i czy jej historia zakończy się happy end’em? Emisja odcinka, piątek, 14 kwietnia godz. 21.30 na antenie TVN STYLE.

czytaj więcej

Współpraca ze szpitalem Lekmed

Niezmiernie miło nam poinformować, iż do grona podmiotów partnerskich Poradni OTOLARYNGOLODZY24 dołączył warszawski Szpital Lekmed, w którym już od 24 marca bieżącego roku nasz zespół lekarski będzie przeprowadzał zabiegi dla dzieci i dorosłych z zakresu laryngologii i laryngologii dziecięcej.

czytaj więcej

Zapytaj pediatrę – dr Leszek Olchowik dla „Mamo, to ja”

Zapraszamy do lektury najnowszego, marcowego wydania magazynu „Mamo, to ja”, w którym swoją wiedzą z czytelnikami dzieli się nasz specjalista dr Leszek Olchowik. W ramach cyklu „Zapytaj pediatrę” doktor odpowiada na pytania mam w zakresie karmienia oraz pielęgnacji  niemowląt. Porady doktora to nie jedyny powód, aby zakupić najnowszy numer czasopisma. „Mamo, to ja” to, jak zwykle, cenna baza informacji na temat karmienia, pielęgnacji, zdrowia oraz wychowywania dzieci.

czytaj więcej


Zabiegi z użyciem lasera

Bezpieczne, skuteczne i znacznie zmniejszające ryzyko krwawienia. Tak można opisać zabiegi z użyciem lasera diodowego, który znalazł się właśnie w ofercie zabiegowej poradni OTOLARYNGOLODZY24.PL. Od dziś, zabieg wycięcia trzeciego migdałka, podcięcia lub wycięcia migdałków podniebiennych oraz korekcję przegrody nosa i korekcję małżowin nosa wykonają u nas Państwo również z pomocą lasera.

czytaj więcej

Program pomocy pacjentom cierpiącym na APD

Zaburzenia przetwarzania słuchowego – We współpracy z APD-Medical Sp. z o.o., w oparciu o nowatorską metodę diagnostyczną opracowaną przez dr n. med. Andrzeja Senderskiego rozpoczynamy program pomocy pacjentom (dzieciom i dorosłym) cierpiącym na zaburzenia przetwarzania słuchowego (ang. Auditory Processing Disorder – APD.

czytaj więcej

Alergolog – nowa specjalizacja

Miło nam poinformować, że od września w naszej poradni przyjmuje doświadczony lekarz alergolog dr Dorota Stelągowska-Piórkowska. Zapraszamy na konsultacje alergologiczne dorosłych i dzieci, a także testy alergiczne z krwi.

czytaj więcej

Czynne i bierne palenie czynnikiem ryzyka utraty słuchu

Osoby palące czynnie lub biernie mają wyższe ryzyko utraty słuchu niż osoby w ogóle nienarażone na wdychanie dymu tytoniowego – wynika z badań, które publikuje pismo „Journal of the Association for Research in Otolaryngology”. Zdaniem autorów pracy zerwanie z nałogiem palenia lub redukcja liczby wypalanych papierosów, a także unikanie biernego wdychania dymu tytoniowego może zmniejszyć ryzyko utraty słuchu.

czytaj więcej

Medyczny sklep internetowy

W ramach codziennej praktyki zdobywamy doświadczenia w stosowaniu nowych i innowacyjnych: leków, suplementów diety, urządzeń medycznych oraz urządzeń poprawiających komfort życia z różnymi dolegliwościami.

czytaj więcej

Rezerwacja wizyt online

Mamy przyjemność poinformować, że dla Państwa wygody został uruchomiony system rezerwacji wizyt on-line do lekarzy w naszej poradni. Zapraszamy do korzystania z systemu. Potwierdzenia umówionych samodzielnie wizyt u lekarzy dostarczane są drogą sms na telefon podany podczas rejestracji.

czytaj więcej

Cyberchondria

Cyberchondria to nieuzasadnione, wzmożone zamartwianie się swoim stanem zdrowia, spowodowane poszukiwaniem w internecie informacji medycznych na temat objawów, które – choć zupełnie normalne – niepokoją pacjenta.

czytaj więcej

Chrapanie zwiększa ryzyko zawału serca, udaru mózgu

Osoby, które chrapią są bardziej narażone na zawał serca, udar mózgu  – ostrzegają naukowcy z University of Detroit Mercy. Czym tłumaczą swoje odkrycie? Chrapanie pojawia się, gdy dochodzi do wibracji tkanek podniebienia miękkiego i podstawy języka. Zdaniem uczonych wibracje te mogą powodować mikrourazy, stany zapalne i w konsekwencji zwężenie tętnic szyjnych. Zmiany te zaś zwiększają ryzyko miażdżycy, która jest najczęstszą przyczyną udaru mózgu i zawału mięśnia sercowego.

czytaj więcej


Zdrowotne reperkusje dla chrapacza

Głośne chrapanie podczas snu, zakłócające odpoczynek osobom z otoczenia „chrapacza” to nie tylko irytujący hałas, lecz jak zdążyliśmy się dowiedzieć – również poważny problem zdrowotny, który z czasem może rozwinąć się w kierunku chorób układu krążenia i układu nerwowego.

czytaj więcej

PORADNIA Aleja Rzeczypospolitej 1 WARSZAWA - WILANÓW
ZABIEGI (+48) 600 258 201 [email protected]
rejestracja ogólna (+48) 22 490 21 05
registration English (+48) 22 490 21 025
регистрация Pусский (+48) 784 750 441

© 2018 WideMedCare Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.