Aktualności


Bezpieczne wakacje- SARS-CoV-2 COVID-19 KORONAWIRUS

Wszystkich podróżujących na wakacje zapraszamy na testy antygenowe. Wakacje to czas beztroskich podróży, ale również czas w którym szczególnie powinnismy dbać o nasze zdrowie. Zaszczepiłeś się? Sprawdź obecność przeciwciał w organizmie. Wykonujemy badania na przeciwciała zarówno jakościowo jak i ilościowo.

 

czytaj więcejZAWROTY GŁOWY

Zawroty głowy są objawem subiektywnym opisywanym jako iluzja ruchu otoczenia w połączeniu z zaburzeniami równowagi. Niekiedy pacjenci zgłaszają uczucie „kręcenia się w głowie”, niestabilność, chwiejność lub wrażenie zbaczania podczas chodzenia, uczucie falowania podłogi. Zawroty głowy, jako objaw zaburzeń układu równowagi. Dotyczą one około 20-30% populacji ogólnej z zachorowalnością roczną 1,4%.

czytaj więcej
Czym są zawroty głowy?

W przypadku wyżej wymienionych objawów zawsze należy zgłosić się do specjalisty. Również gdy towarzyszą im inne objawy, takie jak: pogorszenie słuchu, szumy uszne, zaburzenia widzenia, bóle głowy czy zaburzenia świadomości.

czytaj więcej

Przerost migdałka gardłowego

Przerost migdałka gardłowego i migdałków podniebiennych jest bardzo rozpowszechniony u pacjentów pediatrycznych. Najczęściej występuje między 3 a 6 rokiem życia. Objawy przerostu migdałka gardłowego są bardzo charakterystyczne- najczęstsze to upośledzone oddychanie przez nos, co wymusza ustny tor oddechowy.

czytaj więcej

Płukanie zatok – hydrodebrider

Hydrodebrider innowacyjna metoda oczyszczania zatok stosowana przez światowej klasy autorytety. Hydrodebrider to bardzo precyzyjne płukanie zatok wykonywane w czasie endoskopowych zabiegów operacyjnych

czytaj więcej


Korekcja małżowin nosowych metodą KOBLACJI (CELON)

W pewnych przypadkach dochodzi do dysfunkcji małżowin nosowych, co może powodować nieprzyjemne dla pacjenta dolegliwości. Najczęściej spotykanymi dolegliwościami związanymi z dysfunkcją małżowin nosowych dolnych mogą być zaburzenia węchu, niedrożność nosa, przewlekły katar, chrapanie.  Przerost małżowin nosowych powodujący dysfunkcji w obrębie ich tkanek.

czytaj więcej

Czerwcowe wydanie „Mamo to ja” już w sprzedaży

Czerwcowe wydanie „Mamo to ja” już w sprzedaży. Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu, w którym nasz specjalista, dr Leszek Olchowik odpowiada na pytania czytelniczek. Jak zwykle mnóstwo przydatnych porad na temat opieki, pielęgnacji i zdrowia małych i dużych dzieci.

 

czytaj więcej

OTOLARYNGOLODZY24 w programie Sekrety Lekarzy

Szanowni Państwo, już w najbliższy piątek, 14 kwietnia premierowy odcinek kultowego programu „Sekrety Lekarzy” z udziałem Poradni OTOLARYNGOLODZY24.PL ! Jak zwykle czeka na Państwa wyjątkowa historia oraz dawka emocji. Z jakim problemem zmaga się Pacjentka dr Anny Wakarow i czy jej historia zakończy się happy end’em? Emisja odcinka, piątek, 14 kwietnia godz. 21.30 na antenie TVN STYLE.

czytaj więcej

Zabiegi z użyciem lasera

Bezpieczne, skuteczne i znacznie zmniejszające ryzyko krwawienia. Tak można opisać zabiegi z użyciem lasera diodowego, który znalazł się właśnie w ofercie zabiegowej poradni OTOLARYNGOLODZY24.PL. Od dziś, zabieg wycięcia trzeciego migdałka, podcięcia lub wycięcia migdałków podniebiennych oraz korekcję przegrody nosa i korekcję małżowin nosa wykonają u nas Państwo również z pomocą lasera.

czytaj więcej

Program pomocy pacjentom cierpiącym na APD

Zaburzenia przetwarzania słuchowego – We współpracy z APD-Medical Sp. z o.o., w oparciu o nowatorską metodę diagnostyczną opracowaną przez dr n. med. Andrzeja Senderskiego rozpoczynamy program pomocy pacjentom (dzieciom i dorosłym) cierpiącym na zaburzenia przetwarzania słuchowego (ang. Auditory Processing Disorder – APD.

czytaj więcej

Alergolog – nowa specjalizacja

Miło nam poinformować, że od września w naszej poradni przyjmuje doświadczony lekarz alergolog dr Dorota Stelęgowska-Piórkowska. Zapraszamy na konsultacje alergologiczne dorosłych i dzieci, a także testy alergiczne z krwi.

czytaj więcej

Czynne i bierne palenie czynnikiem ryzyka utraty słuchu

Osoby palące czynnie lub biernie mają wyższe ryzyko utraty słuchu niż osoby w ogóle nienarażone na wdychanie dymu tytoniowego – wynika z badań, które publikuje pismo „Journal of the Association for Research in Otolaryngology”. Zdaniem autorów pracy zerwanie z nałogiem palenia lub redukcja liczby wypalanych papierosów, a także unikanie biernego wdychania dymu tytoniowego może zmniejszyć ryzyko utraty słuchu.

czytaj więcej

Rezerwacja wizyt online

Mamy przyjemność poinformować, że dla Państwa wygody został uruchomiony system rezerwacji wizyt on-line do lekarzy w naszej poradni. Zapraszamy do korzystania z systemu. Potwierdzenia umówionych samodzielnie wizyt u lekarzy dostarczane są drogą sms na telefon podany podczas rejestracji.

czytaj więcej

PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2021 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.