O nas

Przychodnia laryngologiczna Warszawa

Przychodnia laryngologiczna WarszawaOTOLARYNGOLODZY24 Przychodnia laryngologiczna Warszawa Wilanów, to sprofilowana placówka medyczna, w której diagnostyką oraz leczeniem – zarówno dzieci jak i dorosłych – zajmują się lekarze  laryngolodzy, laryngolodzy dziecięcy, audiolodzy i foniatrzy,  a także logopeda i protetycy słuchu.

Czeka na Państwa zespół cenionych fachowców, którzy  wiedzę i doświadczenie zdobywali w renomowanych ośrodkach polskich i zagranicznych. Oferujemy nowoczesne metody diagnostyczne oraz leczenie w oparciu o aktualne trendy i wytyczne.

W przypadku gdy wskazane jest leczenie zabiegowe, doświadczony zespół zabiegowy wykonuje operacje w przyjaznej atmosferze, gdzie celem jest wymierna korzyść dla zdrowia pacjenta, a nadrzędnym priorytetem jego bezpieczeństwo.

Realizujemy świadczenia w ramach ubezpieczeń zdrowotnych: PZU, Allianz, InterPolska, Compensa, Saltus Zdrowie.

Wierzymy, że usługi medyczne muszą ciągle zmieniać się, aby nadążyć za postępem w medycynie i wzrastającymi oczekiwaniami pacjentów. Staramy się, by wszelkie innowacje dotyczące metod, procedur i technologii medycznych, trafiały do gabinetu lekarskiego jak najszybciej, z korzyścią dla zdrowia pacjenta.

 

Nasza misja: pracujemy, aby rozwiązywać Wasze problemy zdrowotne.

oto

PORADNIA Aleja Rzeczypospolitej 1 WARSZAWA - WILANÓW
ZABIEGI (+48) 600 258 201 [email protected]
rejestracja ogólna (+48) 22 490 21 05
registration English (+48) 22 490 21 025
регистрация Pусский (+48) 784 750 441

© 2018 WideMedCare Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.