O nas

Przychodnia laryngologiczna Warszawa

Przychodnia laryngologiczna WarszawaOTOLARYNGOLODZY24 Poradnia laryngologiczna w Warszawie, to sprofilowana placówka medyczna, w której diagnostyką oraz leczeniem – zarówno dzieci jak i dorosłych – zajmują się lekarze  laryngolodzy, laryngolodzy dziecięcy, audiolodzy i foniatrzy,  a także logopeda i protetycy słuchu.

Czeka na Państwa zespół cenionych fachowców, którzy  wiedzę i doświadczenie zdobywali w renomowanych ośrodkach polskich i zagranicznych. Oferujemy nowoczesne metody diagnostyczne oraz leczenie w oparciu o aktualne trendy i wytyczne.

W przypadku gdy wskazane jest leczenie zabiegowe, doświadczony zespół zabiegowy wykonuje operacje w przyjaznej atmosferze, gdzie celem jest wymierna korzyść dla zdrowia pacjenta, a nadrzędnym priorytetem jego bezpieczeństwo.

Realizujemy świadczenia w ramach ubezpieczeń zdrowotnych: Allianz, InterPolska, Compensa, Saltus Zdrowie.

Wierzymy, że usługi medyczne muszą ciągle zmieniać się, aby nadążyć za postępem w medycynie i wzrastającymi oczekiwaniami pacjentów. Staramy się, by wszelkie innowacje dotyczące metod, procedur i technologii medycznych, trafiały do gabinetu lekarskiego jak najszybciej, z korzyścią dla zdrowia pacjenta.

 

Nasza misja: pracujemy, aby rozwiązywać Wasze problemy zdrowotne.

PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.