O nas

OTOLARYNGOLODZY24 Przychodnia laryngologiczna Warszawa, to sprofilowana placówka medyczna, w której diagnostyką oraz leczeniem – zarówno dzieci jak i dorosłych – zajmują się lekarze  laryngolodzy, laryngolodzy dziecięcy, audiolodzy i foniatrzy,  a także logopeda i protetycy słuchu.

Umów wizytę
O nas

OTOLARYNGOLODZY24 – Klinika laryngologiczna, konsultacje, badania alergiczne, testy skórne, badania endoskopowe, badania słuchu.

Czeka na Państwa zespół cenionych fachowców, którzy  wiedzę i doświadczenie zdobywali w renomowanych ośrodkach polskich i zagranicznych.

OTOLARYNGOLODZY24 – W Naszej Poradni oferujemy nowoczesne metody diagnostyczne oraz leczenie w oparciu o aktualne trendy i wytyczne. W przypadku gdy wskazane jest leczenie zabiegowe, doświadczony zespół zabiegowy wykonuje operacje w przyjaznej atmosferze, gdzie celem jest wymierna korzyść dla zdrowia pacjenta, a nadrzędnym priorytetem jego bezpieczeństwo. Zapraszamy do Umawiania wizyt- UMÓW WIZYTĘ.

Realizujemy świadczenia w ramach ubezpieczeń zdrowotnych: Allianz, InterPolska, Compensa, Saltus Zdrowie, Medicover, UNIMEDI, Signal Iduna.

Wierzymy, że usługi medyczne muszą ciągle zmieniać się, aby nadążyć za postępem w medycynie i wzrastającymi oczekiwaniami pacjentów. Staramy się, by wszelkie innowacje dotyczące metod, procedur i technologii medycznych, trafiały do gabinetu lekarskiego jak najszybciej, z korzyścią dla zdrowia pacjenta.

NASZA MISJA: PRACUJEMY, ABY ROZWIĄZYWAĆ WASZE PROBLEMY ZDROWOTNE.

Opinie o nas

OPINIA EWELINY JS

Polecam z całego serca wszystkim rodzicom poszukującym świetnych laryngologów. Jesteśmy po usunięciu trzeciego migdałka i drenażu. Efekty są widoczne już kilka godzin po zabiegu...

OPINIA PANI MAGDALENY

Jesteśmy 2 tygodnie po zabiegu wycięcia trzeciego migdałka. Byliśmy pod opieką dr Wakarow, która nas skierowała na zabieg. Doskonały specjalista, a do tego przemiła osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci.

PO ZABIEGU WYCIĘCIA TRZECIEGO MIGDAŁKA I DRENAŻU UCHA

Rozpoznano u naszej córeczki przerost trzeciego migdałka oraz niedosłuch lewego ucha. Konieczny był zabieg usunięcia trzeciego migdałka oraz drenaż ucha. Obawialiśmy się tego..

OPERACJA MOJEJ CÓRECZKI

Dziękuję za dotychczasową fachową opiekę nad moją rodziną i chciałabym podzielić się moim komentarzem. Polecam poradnię “otolaryngolodzy24” – lekarze profesjonalni, dostępni bez zbędnego oczekiwania; fachowa, szybka i skuteczna pomoc ad hoc.

UCIĄŻLIWY MIGDAŁ GARDŁOWY SZEŚCIOLATKA

Mój 6-letni syn miał do usunięcia migdał gardłowy. Z powodu odległego terminu wyznaczonego przez szpital z NFZ i uciążliwych dla dziecka i dla nas nocy (niespokojny sen, a nawet bezdechy) zdecydowaliśmy się na konsultację w poradni otolryngolodzy24.pl.

OLGA BOŃCZYK

Dr Annę Wakarow poznałam wiele lat temu,  gdy w Instytucie Mowy i Słuchu w Kajetanach,  przygotowując się do poważnego zabiegu na strunach głosowych byłam pod Jej bardzo ciepłą i rzetelną opieką. Wkrótce okazało się, że Ania otworzyła własną klinikę w Warszawie,  co rozwiązało mój odwieczny kłopot...

MICHAŁ BAJOR

Od wielu lat moim “warsztatem pracy” są struny głosowe. I w pracy aktora, i w pracy wokalisty. O ile struny np. w gitarze, można wymienić na nowe, w przypadku “tych” strun jest to  niemożliwe…A w miarę upływu czasu – niestety – zużywają się i słabną.

KILKA SŁÓW O TESTACH CAPD OD MAMY SZYMONA

Jestem mamą 6- letniego Szymona, który ma niedosłuch stopnia średniego. Mimo założenia aparatów niestety Szymon miał duże problemy z rozumieniem mowy w hałasie.

OPINIA EWELINY JS

Polecam z całego serca wszystkim rodzicom poszukującym świetnych laryngologów. Jesteśmy po usunięciu trzeciego migdałka i drenażu. Efekty są widoczne już kilka godzin po zabiegu. Zespół znakomity, obsługa rewelacyjna.

OPINIA PANI MAGDALENY

Jesteśmy 2 tygodnie po zabiegu wycięcia trzeciego migdałka. Byliśmy pod opieką dr Wakarow, która nas skierowała na zabieg. Doskonały specjalista, a do tego przemiła osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci. Na zabieg mieliśmy się zgłosić na godz. 8.20. Wszystko przeprowadzone bardzo profesjonalnie i bezstresowo. Do tego wspaniałe warunki (czysto, ładnie, pokój 1-osobowy z telewizorem), przemiłe panie pielęgniarki. Bardzo dziękujemy. Szczerze wszystkim polecam. Magdalena Wojciechowska

PO ZABIEGU WYCIĘCIA TRZECIEGO MIGDAŁKA I DRENAŻU UCHA

Rozpoznano u naszej córeczki przerost trzeciego migdałka oraz niedosłuch lewego ucha. Konieczny był zabieg usunięcia trzeciego migdałka oraz drenaż ucha. Obawialiśmy się tego zabiegu ze względu na konieczność podania znieczulenia ogólnego. Lekarze z poradni Otolaryngolodzy24 wykazali się pełnym profesjonalizmem, udzielając nam wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące nas pytania i wątpliwości. Przekonaliśmy się do wykonania zabiegu. Zabieg zakończył się pomyślnie. Już po południu córeczka była w domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy. Renata Sz.

OPERACJA MOJEJ CÓRECZKI

Szanowni Państwo,

Dziękuję za dotychczasową fachową opiekę nad moją rodziną i chciałabym podzielić się moim komentarzem. Polecam poradnię “otolaryngolodzy24” – lekarze profesjonalni, dostępni bez zbędnego oczekiwania; fachowa, szybka i skuteczna pomoc ad hoc. Na początku sierpnia 2013 zdecydowaliśmy się na powtórny zabieg usunięcia trzeciego migdała i podcięcia migdałków podniebiennych u moje 5-letniej córeczki z uwagi na nawracające stany zapalne gardła i uszu oraz zaburzenia oddychania w nocy. Pierwszy zabieg nie był wykonywany w poradni“otolaryngolodzy24”, stąd mam porównanie. Zabieg przebiegł bez komplikacji, trwał niecałą godzinę. Córeczka obudziła się po 15 minutach po przeniesieniu z sali operacyjnej i nie miała żadnych objawów niepożądanych (po pierwszym zabiegu była niespokojna, płakała i krwawiła z noska przez około 2 godziny po zabiegu). Znieczulenie odbyło się bez premedykacji i bez stresu dla mnie i córeczki – bardzo dziękuję Dr D. Dolińskiemu za profesjonalizm! Dziękuję operatorowi Dr L. Sitarzowi za przyjazne podejście do pacjentki i rodziców i fachowe wykonanie zabiegu. Po 6 godzinach od zabiegu, po podaniu kolejnej dawki antybiotyku, wyszłyśmy do domu. Trudno było poznać, że dziecko właśnie miało zabieg. Następnego dnia córeczka już bawiła się i jadła normalnie. Nie towarzyszyły nam żadne problemy czy objawy niepożądane, poza małym bólem gardła przez kilka dni. Po kilku dniach przyszłyśmy na wizytę kontrolną. Efekty były widoczne od razu. Dziecko lepiej oddycha, nie budzi się w nocy i na razie nie choruje. Zabieg był wykonywany w centrum Lasermed – warunki komfortowe dla pacjenta i rodziny, profesjonalny i przyjazny personel. Magdalena Anulewicz

UCIĄŻLIWY MIGDAŁ GARDŁOWY SZEŚCIOLATKA

Mój 6-letni syn miał do usunięcia migdał gardłowy. Z powodu odległego terminu wyznaczonego przez szpital z NFZ i uciążliwych dla dziecka i dla nas nocy (niespokojny sen, a nawet bezdechy) zdecydowaliśmy się na konsultację w poradni otolryngolodzy24.pl. Kiedy trafiliśmy do p. dr A. Wakarow pozytywnie zaskoczyła nas profesjonalna obsługa i wyposażenie gabinetu. Po badaniu rozmawialiśmy z pielęgniarką koordynującą zabiegi. Szczegóły otrzymaliśmy na e-mail jeszcze tego samego dnia. Przesłaliśmy drogą elektroniczną wyniki badań.

Dzień przed zabiegiem zadzwonił lekarz i naświetlił przewidywany przebieg zabiegu. Sprawiało to wrażenie, że nie ma się o co martwić, ale nam nadal towarzyszył stres. Nadszedł dzień zabiegu. Zgodnie z umową zjawiliśmy się w Laser Med o 8:30. Formalności w rejestracji trwały chwilę. Zostaliśmy zaproszeni do sali, którą nam przydzielono. Było czysto i przytulnie. Pomieszczenie posiadało klimatyzację, która bardzo się przydała, bo trafiliśmy na upały. Lekarze wszystko dokładnie wyjaśnili, anestezjolog przeprowadził wywiad. Czuliśmy dobrą atmosferę, kilkakrotnie pytano czy nie mamy pytań. Chwilę po godz. 9-tej poproszono jednego z rodziców z dzieckiem na salę zabiegową. Syn został posadzony na łóżku. Podano mu maskę, przez którą miał oddychać. Kiedy już „zasypiał” zostałam poproszona o opuszczenie sali. Zgodnie z zapewnieniami dopiero kiedy już nie był świadomy wprowadzono mu wenflon, więc nie miał żadnego stresu. Po około 20 minutach przyszła p. pielęgniarka przekazać, że wszystko przebiegło pomyślnie. Syn jest właśnie wybudzany i za chwilę będzie z rodzicami. I rzeczywiście zobaczyłam jak z sali, którą dosłownie dzielił korytarz wychodzi p. anestezjolog z dzieckiem na rękach. Syn spał. Został ułożony na boku. Lekarze wszystko wyjaśnili, chociaż dla nas było najważniejsze, że już po wszystkim, ale była obawa w jakim będzie stanie kiedy się obudzi. Okazało się, że niepotrzebnie, bo obudził się po 3 godzinach w dobrym stanie. Nie był rozdrażniony, nie płakał. Lekarze i pielęgniarka co kilkanaście minut zaglądali i pytali o jego samopoczucie. Przed wyjściem miał podane lekarstwa w kroplówce. Około godz. 18-tej opuściliśmy Laser Med. Dziecko wyszło na własnych nogach. Zostaliśmy uprzedzeni, aby w nocy i następnego dnia podać coś przeciwbólowego, ale nie było takiej konieczności, bo na nic się nie skarżył. Drugiego dnia po zabiegu syn pytał czy naprawdę ma już usunięty migdał. Nam też trudno uwierzyć, że coś co spędzało nam sen z powiek od dłuższego czasu przebiegło tak bezstresowo. Dorota B.

OLGA BOŃCZYK

Dr Annę Wakarow poznałam wiele lat temu,  gdy w Instytucie Mowy i Słuchu w Kajetanach,  przygotowując się do poważnego zabiegu na strunach głosowych byłam pod Jej bardzo ciepłą i rzetelną opieką. Wkrótce okazało się, że Ania otworzyła własną klinikę w Warszawie,  co rozwiązało mój odwieczny kłopot – gdzie znaleźć w Warszawie dobrego foniatrę dostepnego w nagłych przypadkach.

Anna Wakarow jest w mojej opinii wspaniałym  człowiekiem, rzetelnym stale rozwijającym swoje umiejętności lekarzem,  który indywidualnie podchodzi do każdego przypadku i stara się znaleźć przyczynę problemów zdrowotnych. Wiele razy „postawiła na nogi” moje przeciążone struny głosowe co w moim zawodzie jest bezcenne. Polecam z całego serca Klinikę OTOLARYNGOLODZY24.PL Olga Bończyk

MICHAŁ BAJOR

Od wielu lat moim “warsztatem pracy” są struny głosowe. I w pracy aktora, i w pracy wokalisty. O ile struny np. w gitarze, można wymienić na nowe, w przypadku “tych” strun jest to  niemożliwe… A w miarę upływu czasu – niestety – zużywają się i słabną. Dlatego też, poza dbaniem o głos i gardło, trzeba być pod zawodową opieką laryngologiczną. Profilaktycznie, ale przede wszystkim, w newralgicznych sytuacjach, czyli niedyspozycjach strun głosowych, czy innych chorobach krtani. Polecam gorąco warszawską Poradnię OTOLARYNGOLODZY 24 przy ulicy Wiatracznej 135a, gdzie od kilku lat SKUTECZNIE opiekuje się mną dr Anna Wakarow. Ma świetną rękę do małych i dużych wiekowo pacjentów, i nie tylko do artystów. Poradnia posiada również innych zawodowych lekarzy. Jest fachowo, życzliwie i leczniczo. Pozdrawiam, Michał Bajor

KILKA SŁÓW O TESTACH CAPD OD MAMY SZYMONA

Jestem mamą 6- letniego Szymona, który ma niedosłuch stopnia średniego. Mimo założenia aparatów niestety Szymon miał duże problemy z rozumieniem mowy w hałasie. Panie w szkole zgłaszały, że często wydawane polecenia są niezrozumiełe zwłaszcza jak dzieci zaczynają hałasować. Zaobserwowaliśmy również, że przy czytaniu bajek po kilku minutach następuje dekoncentracja i Szymon nie wie o czym jest bajka. Do terapii Neuroflow podeszliśmy dość sceptycznie, bo przecież jest przeznaczona dla dzieci słyszących. Musieliśmy też dopasować odpowiednio poziom zajęć, bo zwłaszcza bajki były za trudne. Na całe szczęście nad terapią cały czas ktoś czuwa i można elastycznie skonfigurować poziom programu. Po 10 lekcjach widzieliśmy już bardzo dużą poprawę. Poprawiła się koncentracja i umiejętność słuchania w hałasie: np. na ulicy. W pierwszej części terapii rozumienie bajek było bardzo znikome i wręcz nie mogłam zachęcić Szymona do ich słuchania. Po skończeniu całej terapii jesteśmy naprawdę zachwyceni. Pani w szkole mówi, że Szymon cały czas się zgłasza i znacznie poprawiło mu się rozumienie lekcji. Ku naszemy zaskoczeniu nastąpiła również poprawa w rozumieniu bajek. To nie jest jeszcze ideał, ale potrafi opowiedzieć główną ideę opowiadania. Zrobiliśy testy centralne i doktor powiedział, że są zdecydowanie lepsze, niż pierwotnie. Teraz robimy przerwę i ruszamy potem do drugiej części terapii.

Zaufali nam

Zaufali nam, czyli znani i lubiani aktorzy oraz artyści znani ze szklanego ekranu, którzy powierzyli swój głos w ręce naszych specjalistów.

Wśród nich m.in. Olga Bończyk, Michał Bajor, Katarzyna Zielińska oraz Paweł Małaszyński.

Otolaryngolodzy to miejsce, gdzie pomocy szukają profesjonaliści, którzy na co dzień pracują głosem. Doświadczenie, doskonała kadra i nowoczesny sprzęt sprawiają, że z zaufaniem korzystają z naszych usług. To dzięki nam odzyskują swój głos na nowo i mogą cieszyć się zdrowiem przez dłuższy czas.

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!