O nas

Przychodnia laryngologiczna Warszawa

Przychodnia laryngologiczna WarszawaOTOLARYNGOLODZY24 Przychodnia laryngologiczna Warszawa Wilanów, to sprofilowana placówka medyczna, w której diagnostyką oraz leczeniem – zarówno dzieci jak i dorosłych – zajmują się lekarze  laryngolodzy, laryngolodzy dziecięcy, audiolodzy i foniatrzy,  a także logopeda i protetycy słuchu.

Czeka na Państwa zespół cenionych fachowców, którzy  wiedzę i doświadczenie zdobywali w renomowanych ośrodkach polskich i zagranicznych. Oferujemy nowoczesne metody diagnostyczne oraz leczenie w oparciu o aktualne trendy i wytyczne.

W przypadku gdy wskazane jest leczenie zabiegowe, doświadczony zespół zabiegowy wykonuje operacje w przyjaznej atmosferze, gdzie celem jest wymierna korzyść dla zdrowia pacjenta, a nadrzędnym priorytetem jego bezpieczeństwo.

Realizujemy świadczenia w ramach ubezpieczeń zdrowotnych: PZU, Allianz, InterPolska, Compensa, Saltus Zdrowie.

Wierzymy, że usługi medyczne muszą ciągle zmieniać się, aby nadążyć za postępem w medycynie i wzrastającymi oczekiwaniami pacjentów. Staramy się, by wszelkie innowacje dotyczące metod, procedur i technologii medycznych, trafiały do gabinetu lekarskiego jak najszybciej, z korzyścią dla zdrowia pacjenta.

 

Nasza misja: pracujemy, aby rozwiązywać Wasze problemy zdrowotne.

oto

PORADNIA Aleja Rzeczypospolitej 1 WARSZAWA - WILANÓW
ZABIEGI (+48) 600 258 201 [email protected]
rejestracja ogólna (+48) 22 490 21 05
registration English (+48) 22 490 21 05
регистрация Pусский (+48) 784 750 441

© 2019 WideMedCare Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wide Med Care Sp. zo.o., 02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 135A) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wide Med Care Sp. zo.o., 02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 135A) jedynie do kontaktu ze mną.