dr n.med. Krzysztof Cecherz

dr n.med. Krzysztof Cecherz

OTORYNOLARYNGOLOG, CHIRURG GŁOWY I SZYI

Języki:

Przyjmuje: od 3 roku życia

Otolaryngolodzy24

Dr n.med. Krzysztof Cecherz otolaryngolog, chirurg głowy i szyi-  jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Wieloletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie. Adiunkt oraz z-ca kierownika Kliniki Otolaryngologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie.

Praca doktorska z dziedziny laryngologii dziecięcej. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresy laryngologii w Polsce oraz zagranicą. Warto podkreślić że jest jednym z najbardziej doświadczonych chirurgów przeprowadzających innowacyjne mało inwazyjne zabiegi laryngologiczne. Operuje wykorzystując m.in. metodą endoskopową. Ponadto wykonuje zabiegi  i operacje redukujące chrapanie i bezdech senny (OBS), operacje zatok przynosowych, operacje przegrody nosa, operacje małżowin nosowych nosa.  Wykonuje również operacje migdałka gardłowego i migdałków podniebiennych u dzieci i dorosłych. Bierze udział w licznych konferencjach naukowych zarówno krajowych jaki i zagranicznych dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie otolaryngologii, audiologii i foniatrii. Zapraszamy na konsultację UMÓW WIZYTĘ

Dr n.med. Krzysztof Cecherz w Poradni OTOLARYNGOLODZY24 w Warszawie oferuje pomoc m.in. w takich schorzeniach jak: przewlekłe zapalenie zatok przynosowych. Skrzywienie przegrody nosa, chrapanie. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem niedosłuchu, zapalenia uszu, zapalenia krtani, przewlekłe zapalenie migdałków podniebiennych. Wykonuje diagnostykę endoskopową, fiberoskopię, diagnostykę bezdechów i chrapania. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń głosu, słuchu i mowy zarówno u dzieci, jak i dorosłych. podniebiennych. 

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!