lek. Aleksandra Olejniczak

lek. Aleksandra Olejniczak

OTOLARYNGOLOG

Języki:

Przyjmuje: od 5 roku życia

Otolaryngolodzy24

lek. Aleksandra Olejniczak laryngolog, otolaryngolog. Ukończyła Wydział Lekarski na łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując jako asystent w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów i Chirurgów Głowy i Szyi. Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach zarówno w kraju, jak i zagranicą. Obecnie pracuje w Oddziale Otorynolaryngologii Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu chorób nosa, zatok, gardła, krtani i uszu.W Poradni OTOLARYNGOLODZY24 w Warszawie przyjmuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bierze udział w licznych konferencjach naukowych zarówno krajowych jaki i zagranicznych dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie otolaryngologii, audiologii i foniatrii. Zapraszamy na konsultację UMÓW WIZYTĘ

Lek. Aleksandra Olejniczak nie przyjmuje pacjentów w ramach pakietów medycznych. Konsultacje wyłącznie odpłatne. Przyjmuje dzieci od 5 r.ż.

Zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem oraz leczeniem chorób gardła, uszu, krtani, nosa czy zatok przynosowych. Laryngolog Warszawa prywatnie, czyli kompleksowa pomoc dla dorosłych i dzieci z problemami gardła, uszu, nosa i zatok. Nasza poradnia otolaryngologiczna oferuje pomoc m.in. w takich schorzeniach jak: przewlekłe zapalenie zatok przynosowych, skrzywienie przegrody nosa, chrapanie, niedosłuch, szumy uszne, zawroty głowy, zapalenia uszu, zapalenia krtani, przewlekłe zapalenie migdałków podniebiennych, guzki głosowe. Proponujemy diagnostykę endoskopową, fibroskopię, diagnostykę bezdechów i chrapania. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń głosu, słuchu i mowy zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!