Dr n.med. Olga Sieniawska-Buccella

Dr n.med. Olga Sieniawska-Buccella

OTOLARYNGOLOG

Języki:

Przyjmuje: od 10 roku życia

Otolaryngolodzy24

Dr n.med. Olga Sieniawska-Buccella absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doktor nauk medycznych, specjalista otorynolaryngologii. Od 2013 roku pracowała w Klinice Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi WUM. W trakcie studiów oraz szkolenia specjalistycznego nabywała doświadczenia i rozwijała umiejętności chirurgiczne w zagranicznych klinikach akademickich. Więdzę zdobywała między innymi w General Surgical Ward Specialising in Breast and Endocrine Surgery, Royal Victoria Infirmary. Ponadto zdobywała doświadczenie w The Newcastle upon Tyne Hospitals, Dipartimento di Otorinolaringoiatria, Azienda Ospedaliera Universitaria Senese, Siena, Włochy. W swojej praktyce lekarskiej podchodzi holistycznie do problemów zdrowotnych pacjentów. Wdrażane i proponowane metody leczenia opiera na wynikach badań naukowych. Swoje doświadczenie budowała do tej pory w państwowych oraz prywatnych placówkach.

Konsultuje w języku polskim, angielskim, włoskim. Przyjmuje dzieci od 6 r.ż

Dr n.med. Olga Sieniawska-Buccella Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób nosa, zatok przynosowych, bezdechu sennego. Ponadto zajmuje się leczeniem uszu, gardła i krtani, gruczołów ślinowych, nowotworów głowy i szyi. Wykonywane badania diagnostyczne i zabiegi: endoskopia uszu, jamy nosowej, gardła oraz krtani. Zajmuje się usuwaniem polipów z jamy nosowej, wycięciem znamion i drobnych zmian skórnych, brodawczaków oraz torbieli w obrębie jamy nosowej i jamy ustnej. Ponadto zajmuje się plastyka podniebienia miękkiego, konchoplastyka (redukcja małżowin nosowych dolnych), pobieraniem wycinków z guzów/zmian w obrębie głowy i szyi.

Bierze udział w licznych konferencjach naukowych zarówno krajowych jaki i zagranicznych dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie otolaryngologii oraz audiologii i foniatrii. Zapraszamy na konsultację UMÓW WIZYTĘ

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!