dr n. med. Paulina Szczęsnowicz-Dąbrowska

dr n. med. Paulina Szczęsnowicz-Dąbrowska

OTOLARYNGOLOG, ALERGOLOG

Języki:

Przyjmuje: od 3 roku życia

Otolaryngolodzy24

Dr n. med. Paulina Szczęsnowicz-Dąbrowska alergolog, laryngolog –  absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z laryngologii ukończyła w Klinice Otorynolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie przy ul. Banacha. Praca doktorska z rynologii – badania drożności nosa i zatok przynosowych. Specjalizację z alergologii odbyła w Warszawskim Szpitalu Klinicznym – w Zakładzie Alergologii i Immunologii Klinicznej. Wieloletni pracownik Zakładu Alergologii i Immunologii Klinicznej Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie oraz centrum medycznego Enel-Med. Bierze udział w licznych konferencjach naukowych zarówno krajowych jaki i zagranicznych dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie otolaryngologii, audiologii i foniatrii. Zapraszamy na konsultację UMÓW WIZYTĘ

Przyjmuje dzieci od 3 roku życia i dorosłych z problemami laryngologicznymi i alergologicznymi. Nie przyjmuje pacjentów w ramach pakietów medycznych. Konsultacje wyłącznie odpłatne.

Dr n. med. Paulina Szczęsnowicz-Dąbrowska jako laryngolog, laryngolog dziecięcy zajmuje się diagnostyką i leczeniem nawracających i przewlekłych infekcji górnych dróg oddechowych. Wykonuje badanie fiberoskopowe trzeciego migdałaka. Leczy wysiękowe zapalenia ucha środkowego. Wykonuje: drobne zabiegi laryngologiczne w znieczuleniu miejscowym. Kieruje pacjentów do zabiegów usunięcia lub przycięcia trzeciego migdałk oraz migdałków podniebiennych.

Ponadto jako ALERGOLOG zajmuje się kompleksową opieką nad pacjentem. W ramach usług alergologicznych oferujemy Pacjentom między innymi konsultacje testy alergiczne z krwi oraz skórne. Ponadto Pani Doktor wykonuje odczulania. Przypomnijmy że to jedyna metoda wyleczenia alergii. W sytuacji, gdy nie możemy pozbyć się i odizolować od alergenów, może ono przynieść duże korzyści. Wiążą się one przede wszystkim z ustąpieniem objawów alergii często na wiele lat.

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!