lek. Agnieszka Gutowska

lek. Agnieszka Gutowska

OTOLARYNGOLOG, OTOLARYNGOLOG DZIECIĘCY

Języki:

Przyjmuje: od 0

Otolaryngolodzy24

Lek. Agnieszka Gutowska laryngolog – absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Wieloletni pracownik Kliniki Otolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW, gdzie uzyskała I i II stopień specjalizacji z otolaryngologii. Od kilku lat współpracuje z prywatnymi centrami medycznymi. Przyjmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci. Doświadczony specjalista otolaryngolog o empatycznym podejściu do pacjentów. Bierze udział w licznych konferencjach naukowych zarówno krajowych jaki i zagranicznych dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie otolaryngologii, audiologii i foniatrii. Zapraszamy na konsultację UMÓW WIZYTĘ

Jako laryngolog dziecięcy zajmuje się diagnostyką i leczeniem nawracających i przewlekłych infekcji górnych dróg oddechowych. Wykonuje badanie fiberoskopowe trzeciego migdałka. Leczy wysiękowe zapalenia ucha środkowego. W Poradni OTOLARYNGOLODZY24 wykonuje drobne zabiegi laryngologiczne.

Lek. Agnieszka Gutowska jako OTOLARYNGOLOG zajmuje się– Diagnostyką i leczeniem niedrożności nosa, nawracających zapaleń migdałków, guzów nowotworowych i nienowotworowych głowy i szyi, chorób ślinianek, chirurgiczną rehabilitacją głosu u pacjentów po usunięciu krtani (protezy głosowe). W Poradni OTOLARYNGOLODZY24 w Warszawie oferuje pomoc m.in. w takich schorzeniach jak: przewlekłe zapalenie zatok przynosowych, skrzywienie przegrody nosa, chrapanie, niedosłuch, szumy uszne, zawroty głowy, zapalenia uszu, zapalenia krtani, przewlekłe zapalenie migdałków podniebiennych, guzki głosowe. Wykonuje diagnostykę endoskopową, fiberoskopię, diagnostykę bezdechów i chrapania. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń głosu, słuchu i mowy zarówno u dzieci, jak i dorosłych. podniebiennych. W Naszej Poradni OTOLARYNGOLODZY24 Posiadamy w pełni wyposażone gabinety, co znacznie ułatwia i skraca czas zdiagnozowania Pacjenta. Ponadto Nasi specjaliści mają możliwość, od razu na wizycie, wykonać badania endoskopowe nosogardła i krtani (fiberoskopia). W razie potrzeby lekarz pobiera wymazy na bakterie lub grzyby oraz kieruje na badania słuchu, które często można wykonać od razu.

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!