dr n. med. SYLWIA GRZYBOWSKA-DETKA

dr n. med. SYLWIA GRZYBOWSKA-DETKA

OTOLARYNGOLOG

Języki:

Przyjmuje: od 3 roku życia

Otolaryngolodzy24

dr n. med. Sylwia Grzybowska-Detka absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalistka otorynolaryngologii w Klinice Otolaryngologii CMKP w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. W 2018 roku  wszczęcie przewodu doktorskiego pt. „Ocena  drożności górnych dróg oddechowych za pomocą  nowoczesnych metod diagnostycznych u dzieci ze szczególnym uwzględnieniem układu chłonnego gardła”. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako asystent  w Klinice Otorynolaryngologii,Chorób Głowy i Szyi w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w  Olsztynie. Pracowała również jako Asystent w Katedrze Otorynolaryngologii,Chorób Głowy i Szyi w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w  Olsztynie. Ponadto prowadziła zajęcia kliniczne z otorynolaryngologii ze studentami Wydziału Lekarskiego, English Division oraz Pielęgniarstwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Uczestnik wielu konferencji naukowych oraz szkoleń laryngologicznych w Polsce i zagranicą. Konferencjach dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie otolaryngologii, audiologii i foniatrii. Zapraszamy na konsultację UMÓW WIZYTĘ

Dr n. med. Sylwia Grzybowska-Detka specjalizuje się w leczeniu chorób nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani i uszu. Wykonuje badania endoskopowe oraz screeningowe. Zajmuje się również diagnozą i leczeniem schorzeń związanych z zaburzeniami słuchu u dzieci od 3 r.ż. i u dorosłych.

Pani Doktor nie przyjmuje pacjentów w ramach pakietów medycznych. Konsultacje wyłącznie odpłatne.

W Naszej Poradni OTOLARYNGOLODZY24 posiadamy w pełni wyposażone gabinety. Ułatwia to i skraca czas zdiagnozowania Pacjenta. Ponadto Nasi specjaliści mają możliwość, od razu na wizycie, wykonać badania endoskopowe nosogardła i krtani (fiberoskopia). W razie potrzeby lekarz pobiera wymazy na bakterie lub grzyby oraz kieruje na badania słuchu, które często można wykonać od razu.

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!