ZABIEGI Z UŻYCIEM LASERA Bezpieczne, skuteczne i znacznie zmniejszające ryzyko krwawienia. Tak można opisać laserowe zabiegi laryngologiczne z użyciem lasera diodowego, który znalazł się właśnie w ofercie zabiegowej poradni OTOLARYNGOLODZY24. Od dziś, zabieg podcięcia lub wycięcia migdałków podniebiennych oraz korekcję przegrody nosa i korekcję małżowin nosa wykonają u nas Państwo również z pomocą lasera.

LASEROWE ZABIEGI LARYNGOLOGICZNE

Laser diodowy neoV980 jest nowatorskim narzędziem do mikrochirurgii. Dzięki wysokiej mocy wyjściowej  oraz możliwości jej regulacji laser jest niezwykle precyzyjny, a przede wszystkim bezpieczny. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich małych i dużych pacjentów, którzy chcą znacznie ograniczyć ryzyko krwawienia po zabiegu.  Laser umożliwia szybsze gojenie i szybki powrót do dobrej kondycji. Ten ostatni aspekt jest niezwykle istotny szczególnie w odniesieniu do dzieci, które po zabiegu z użyciem lasera czują się bardziej komfortowo i szybciej wracają do zdrowia.

W sprawach zabiegów z użyciem lasera prosimy o kontakt pod nr tel. 22 255 32 00

Nasi specjaliści udzielą Państwu szczegółowych informacji oraz odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości. Zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. UMÓW WIZYTĘ