lek. Beata Zając

lek. Beata Zając

OTOLARYNGOLOG DZIECIĘCY

Języki:

Przyjmuje: od 0

Otolaryngolodzy24

Lek. Beata Zając specjalista otolaryngolog dziecięcy. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalistka otolaryngolog dziecięcy z wieloletnim doświadczeniem. Wiedzę i umiejętności kliniczne zdobyła, pracując na stanowisku asystenta, a następnie starszego asystenta w Klinice Otolaryngologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Bierze udział w licznych konferencjach naukowych zarówno krajowych jaki i zagranicznych dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie otolaryngologii, audiologii i foniatrii. Jako laryngolog dziecięcy zajmuje się diagnostyką i leczeniem nawracających i przewlekłych infekcji górnych dróg oddechowych. Wykonu badanie fiberoskopowe trzeciego migdałka, nosogardła i migdałków podniebiennych. Ponadto leczy wysiękowego zapalenia ucha środkowego, torbieli wrodzonych szyi. Wykonuje: operacje migdałków trzeciego , bocznych metodą klasyczną jak i metodami nowoczesnymi ( radiochirurgia), Kieruje pacjentów do drenażu wentylacyjnego uszu. Zapraszamy na konsultację UMÓW WIZYTĘ

Przyjmuje TYLKO dzieci (już od narodzin). Lek. Beata Zając nie przyjmuje pacjentów w ramach pakietów medycznych. Konsultacje wyłącznie odpłatne.

W Naszej Poradni OTOLARYNGOLODZY24 Posiadamy w pełni wyposażone gabinety, co znacznie ułatwia i skraca czas zdiagnozowania Pacjenta. Ponadto Nasi specjaliści mają możliwość, od razu na wizycie, wykonać badania endoskopowe nosogardła i krtani (fiberoskopia). W razie potrzeby lekarz pobiera wymazy na bakterie lub grzyby oraz kieruje na badania słuchu, które często można wykonać od razu.

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!