lek. Anna Wakarow

lek. Anna Wakarow

AUDIOLOG I FONIATRA, OTOLARYNGOLOG DZIECIĘCY

Języki:

Przyjmuje: od 0

Otolaryngolodzy24

lek.  Anna Wakarow laryngolog, audiolog i foniatra. Absolwentka Lwowskiego Narodowyego Uniwersytetu Medycznego im. Danyła Halickiego. Specjalizację z laryngologii ukończyła na Uniwersytecie Lwowskim. Specjalizację z audiologii i foniatrii odbywała w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach, którego była wieloletnim pracownikiem. Ponadto bada i leczy dzieci od pierwszego dnia miesiąca życia. Dyrektor medyczny w poradni OTOLARYNGOLODZY24.

lek.  Anna Wakarow jest lekarzem z pasją i zaangażowaniem, uprzejma i kulturalna, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Dobro jej podopiecznych stawia na pierwszym miejscu. Ceniony specjalista zwłaszcza przez śpiewaków operowych oraz aktorów. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń głosu, słuchu i mowy zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Bierze udział w licznych konferencjach naukowych zarówno krajowych jaki i zagranicznych dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie otolaryngologii, audiologii i foniatrii. Zapraszamy na konsultację UMÓW WIZYTĘ

W Naszej Poradni OTOLARYNGOLODZY24 posiadamy w pełni wyposażone gabinety. Ułatwia to i skraca czas zdiagnozowania Pacjenta. Ponadto Nasi specjaliści mają możliwość, od razu na wizycie, wykonać badania endoskopowe nosogardła i krtani (fiberoskopia). W razie potrzeby lekarz pobiera wymazy na bakterie lub grzyby oraz kieruje na badania słuchu, które często można wykonać od razu. W Poradni OTOLARYNGOLODZY24 w Warszawie oferuje pomoc m.in. w takich schorzeniach jak: przewlekłe zapalenie zatok przynosowych, skrzywienie przegrody nosa, chrapanie, niedosłuch, szumy uszne, zawroty głowy, zapalenia uszu, zapalenia krtani, przewlekłe zapalenie migdałków podniebiennych, guzki głosowe. Wykonuje diagnostykę endoskopową, fiberoskopię, diagnostykę bezdechów i chrapania.

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!