lek. Anna Szyszka

lek. Anna Szyszka

PULMONOLOG, ALERGOLOG, PEDIATRA

Języki:

Przyjmuje: od 0

Otolaryngolodzy24

Lek. Anna Szyszka, pediatra, specjalista chorób płuc, alergolog- absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku.

Swoją przygodę z medycyną rozpoczęła w Skierniewicach w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym. Pracowała na Oddziale pediatrycznym i Noworodkowym oraz Poradni Dziecięcej w Szpitalu w Skierniewicach. Ukończyła I stopień specjalizacji pracując w Szpitalu. Natomiast II stopień specjalizacji z pulmonologii zdobywała w Specjalistycznym Szpitalu Chorób Płuc w Łodzi Łagiewniki oraz w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce.

Specjalizację z alergologii odbyła w Warszawskim Szpitalu Klinicznym w Zakładzie Alergologii i Immunologii Klinicznej. Gdzie pracowała przez kilka lat. Od wielu lat współpracuje z prywatnymi centrami klinicznymi. Przyjmuje dzieci i młodych dorosłych z problemami pulmonologicznymi i alergologicznymi.

Lek. Anna Szyszka – przyjmuje pacjentów od urodzenia do 50 roku życia.

Jako Pulmonolog zajmuje się diagnozą, leczeniem oraz profilaktyką chorób układu oddechowego zarówno u dzieci jak i dorosłych do 50 roku życia. Zajmuje się leczeniem takich chorób jak: astmę oskrzelową, odmę płucną, mukowiscydozę, gruźlicę, zapalenia płuc i oskrzeli,raka płuc, alergia u dzieci objawiająca się w układzie oddechowym. Lek. Anna Szyszka jako alergolog zajmuje się rozpoznaniem i leczeniem chorób wywoływanych przez różnego rodzaju alergeny. Najczęstsze objawy alergii z jakimi zgłaszają się pacjenci to wodnisty katar, napady kichania, łzawienie. Ponadto zaczerwienienie oczu jak również wysypka. W Poradni OTOLARYNGOLODZY24 w Warszawie przyjmuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bierze udział w licznych konferencjach naukowych zarówno krajowych jaki i zagranicznych dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie alergologii, pediatrii, oraz pulmunologii. Zapraszamy na konsultację UMÓW WIZYTĘ

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!