KORONAWIRUS A WIZYTY W PORADNI W CZASIE EPIDEMII. Postępujemy zgodnie z aktualnymi zaleceniami MZ, GIS oraz krajowych konsultantów. Ponieważ zależy nam na utrzymaniu ciągłości udzielania świadczeń w czasie epidemii, przygotowaliśmy schemat umawiania wizyt. Ma on na celu zwiększenie bezpieczeństwa Pacjentów i Personelu oraz daje nam szansę na nieprzerwane wspieranie procesu leczenia naszych Pacjentów.

BRAK OBJAWÓW INFEKCJI DRÓG ODDECHOWYCH I BRAK KONTAKTU Z OSOBĄ ZAKAŻONĄ:

Jeśli nie masz objawów ostrej infekcji dróg oddechowych i nie miałeś kontaktu z osobą zakażoną LUB lekarz podczas teleporady zadecydował o konieczności odbycia wizyty w Poradni, zapraszamy do umówienia wizyty e-rejestracja.otolaryngolodzy24.pl lub telefonicznie: 22 255 32 00.  Podczas wizyty prosimy o stosowanie się do naszych wskazówek (patrz: regulamin wizyt w poradni).

OBJAWY ZE STRONY DRÓG ODDECHOWYCH I BRAK KONTAKTU Z OSOBĄ ZARAŻONĄ

Jeśli masz objawy takie jak: katar, kaszel, ból gardła, gorączkę, nagłą utratę węchu lub smaku ale nie miałeś kontaktu z osobą zakażoną, zachęcamy do skorzystania z teleporady. Żeby umówić wizytę, wejdź na stronę e-rejestraca.otolaryngolodzy24.pl lub zadzwoń do nas pod numer 22 255 32 00. Lekarz podczas wywiadu oceni Twój stan zdrowia i poinformuje o dalszym postępowaniu

  • zaleci leczenie, przepisze niezbędne leki (eRecepta), w razie potrzeby wystawi zwolnienie (eZLA),
  • lub zadecyduje o konieczności poszerzenia wizyty o badanie fizykalne w placówce w wyższym reżimie sanitarnym,
  • lub pokieruje na dalszą diagnostykę w odpowiednie miejsce.

OBJAWY ZE STRONY DRÓG ODDECHOWYCH I KONTAKT Z OSOBĄ ZARAŻONĄ

Jeżeli masz następujące objawy: gorączkę, kaszel, duszności, utratę węchu lub smaku o nagłym początku i podejrzewasz, że miałeś kontakt z osobą zarażoną koronawirusem, zostań w domu i skontaktuj się telefonicznie ze swoim lekarzem POZ, powiatową stacją sanitarno- epidemiologiczną lub szpitalem zakaźnym. Koronawirus to poważne zagrożenie dla osób starszych, z osłabioną odpornością i chorobami współistniejącymi. Twój stan jest ciężki? Nie czekaj. Zadzwoń na numer alarmowy 112 lub 999.

Uprzejmie prosimy o stosowanie się do powyższych wytycznych. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z rejestracją.