Badania na KORONAWIRUS. U nas wykonasz testy antygenowe na obecność koronawirusa, które wymagane są na granicach wielu państw (zapoznaj się z przepisami bezpieczeństwa epidemicznego, jakie obowiązują w danym kraju- aktualne obostrzenia znajdziesz na  stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych https://www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych).

Zaszczepiłeś się? Sprawdź obecność przeciwciał w organizmie. Wykonujemy badania na przeciwciała zarówno jakościowo jak i ilościowo.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NASZYCH PACJENTÓW NA PONIŻSZE BADANIA

  • Koronawirus SARS-CoV-2, przeciwciała neutralizujące anty-S, ilościowo.
  • Szybki test jakościowy do wykrywania oddzielnych przeciwciał IgG i IgM skierowanych przeciwko 2019-nCoV. W próbkach ludzkiej krwi włośniczkowej z palca – czas oczekiwania na wynik 15 minut.
  • Koronawirus SARS-CoV-2 szybki test antygenowy jakościowy z wynikiem w języku polskim oraz angielskim
  • RT-PCR

UMÓW BADANIE

Jeśli masz objawy takie jak: katar, kaszel, ból gardła, gorączkę, nagłą utratę węchu lub smaku ale nie miałeś kontaktu z osobą zakażoną, zachęcamy do skorzystania z teleporady. Jeśli nie masz objawów ostrej infekcji dróg oddechowych i nie miałeś kontaktu z osobą zakażoną LUB lekarz podczas teleporady zadecydował o konieczności odbycia wizyty w Poradni, zapraszamy do umówienia wizyty e-rejestracja.otolaryngolodzy24.pl lub telefonicznie: 22 255 32 00.  Podczas wizyty prosimy o stosowanie się do naszych wskazówek (patrz: regulamin wizyt w poradni).