“Witaj Szkoło” – sprawdź słuch swojego dziecka!

Zapraszamy do Poradni OTOLARYNGOLODZY24 na kontrolne   BADANIA SŁUCHU DLA DZIECI. Zapraszamy dzieci w każdym wieku od poniedziałku do soboty.

Czas mija nieubłaganie, koniec sierpnia to niestety koniec wakacji.  W każdym miejscu możemy zauważyć hasła przypominające o końcu lata. ” WITAJ SZKOŁO! ” to hasło promujące artykuły szkolne. Najmłodsi już odliczają dni do spotkania ze szkolną ławką.

Każdy rodzić pragnie jak najlepiej przygotować wyprawkę dla swojego dziecka, kupując nowy tornister, piórnik, zeszyty czy strój sportowy na zajęcia z wychowania fizycznego.

Lista niezbędnych artykułów szkolnych bywa długa. Specjaliści z Poradni OTOLARYNGOLODZY24 pragną zachęcić wszystkich rodziców do wpisania na listę przygotowań szkolnych: KONTROLNE BADANIE SŁUCHU DZIECKA.

Bez zwątpienia zmysł słuchu jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na powodzenia dzieci w nauce, dlatego tak istotna jest jego kontrola i diagnoza.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację tel. +48) 22 255 32 00 lub e-mail: [email protected]

Poradnia Specjalistyczna OTOLARYNGOLODZY24

ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa MOKOTÓW

*W przypadku gdy wyniki badań słuchu są prawidłowe, a mimo to dziecko zachowuje się jakby słyszało niewłaściwie, zapytaj nas o Centralne Zaburzenia Przetwarzania Słuchowego (CAPD).

Zobacz także:

Terapia Neuroflow – rozwiązanie na wiele problemów

Badania słuchu u dzieci

Audiometria Wysokoczęstotliwościowa NOWOŚĆ!

  Formularz kontaktowy

  PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
  rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
  Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
  registration English (+48) 22 255 32 00

  © 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   Rejestracja
   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.