“WITAJ SZKOŁO” – SPRAWDŹ SŁUCH SWOJEGO DZIECKA! Czas mija nieubłaganie, koniec sierpnia to niestety koniec wakacji.  W każdym miejscu możemy zauważyć hasła przypominające o końcu lata. ” WITAJ SZKOŁO! ” to hasło promujące artykuły szkolne. Najmłodsi już odliczają dni do spotkania ze szkolną ławką.

Każdy rodzić pragnie jak najlepiej przygotować wyprawkę dla swojego dziecka, kupując nowy tornister, piórnik, zeszyty czy strój sportowy na zajęcia z wychowania fizycznego.

Lista niezbędnych artykułów szkolnych bywa długa. Specjaliści z Poradni OTOLARYNGOLODZY24 pragną zachęcić wszystkich rodziców do wpisania na listę przygotowań szkolnych: KONTROLNE BADANIE SŁUCHU DZIECKA.

Bez zwątpienia zmysł słuchu jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na powodzenia dzieci w nauce, dlatego tak istotna jest jego kontrola i diagnoza.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację tel. +48) 22 255 32 00 lub e-mail: [email protected]

PORADNIA SPECJALISTYCZNA OTOLARYNGOLODZY24

UL. WOŁOSKA 18, 02-675 WARSZAWA MOKOTÓW

*W przypadku gdy wyniki badań słuchu są prawidłowe, a mimo to dziecko zachowuje się jakby słyszało niewłaściwie, zapytaj nas o Centralne Zaburzenia Przetwarzania Słuchowego (CAPD). Sprawdź słuch swojego dziecka. Na badania kierują nasi specjaliści: alergolodzy, laryngolodzy, pulmonolodzy. Umów Wizytę