dr n. med. Dana Pavlovschi

dr n. med. Dana Pavlovschi

AUDIOLOG i FONIATRA, OTOLARYNGOLOG

Języki:

Przyjmuje: od 0

Otolaryngolodzy24

dr n. med. Dana Pavlovschi – specjalista audiolog i foniatra. W 2012 roku ukończyła Wydział Lekarski Państwowego Uniwersytetu Medycyny i Farmacji w Kiszyniowie w Mołdawii i rozpoczęła specjalizację z otorynolaryngologii. W drugim roku specjalizacji została oddelegowana do Polski do Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach. Tuż po uzyskaniu nostryfikacji dyplomu lekarza, w 2016 roku, rozpoczęła specjalizację w dziedzinie audiologii i foniatrii w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Przez kolejne lata pracowała również w Zespole Oddziałów Otorynolaryngologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego.

W lutym 2021 roku nie tylko uzyskała tytuł specjalisty z zakresu audiologii i foniatrii, ale również, po niespełna 4 miesiącach obroniła stopień doktora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w specjalności otorynolaryngologia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i doskonali swój warsztat pracy uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach, sympozjach, kongresach i konferencjach, a także posiada bogaty dorobek naukowy. Jest autorem prac oryginalnych oraz kazuistycznych opublikowanym w piśmiennictwie polskim i międzynarodowym. Do głównych kierunków zainteresowań dr n. med. Dany Pavlovschi należy szeroko rozumiana audiologia i otoneurologia, diagnostyka i leczenie schorzeń takich jak zawroty głowy, niedosłuchy różnej etiologii, szumy uszne, przerost migdałka gardłowego i wysiękowe zapalenia uszu. Doktor przyjmuje dzieci od narodzin i osób dorosłych. Zapraszamy na konsultację UMÓW WIZYTĘ

Dr n. med. Dana Pavlovschi nie przyjmuje pacjentów w ramach pakietów medycznych. Konsultacje wyłącznie odpłatnie.

W  OTOLARYNGOLODZY24 specjalizuje się w leczeniu położeniowych zawrotów głowy (BPPV) z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia – żyroskopu. Więcej na temat manewrów dowiecie się Państwo z artykułu-MANEWRY DIAGNOSTYCZNE (BPPV) I TERAPEUTYCZNE. Zapraszamy na konsultacje otoneurologiczne do Dr n. med. Dana Pavlovschi. Na Manewry diagnostyczne należy się zapisywać się telefonicznie: (22) 255 32 00. W Naszej Poradni OTOLARYNGOLODZY24 posiadamy w pełni wyposażone gabinety, co znacznie ułatwia i skraca czas zdiagnozowania Pacjenta. Ponadto Nasi specjaliści mają możliwość, od razu na wizycie, wykonać badania endoskopowe nosogardła i krtani (fiberoskopia).

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!