dr n.med. Beata Borawska

dr n.med. Beata Borawska

AUDIOLOG I FONIATRA

Języki:

Przyjmuje: od 0

Otolaryngolodzy24

Dr n.med. Beata Borawska ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku. Specjalista audiolog foniatra. Pracowała między innymi w Klinice Szumów Usznych Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu  jak również w Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach. Stopień naukowy doktora nauk medycznych obroniła z wyróżnieniem pracą doktorską pod tytułem ,,Opracowanie procedury terapii szumów usznych u dzieci”. Obecnie kierownik Poradni Lekarskiej przy Kancelarii Prezydenta RP oraz pracownik Kliniki Otorynolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.

Dr n.med. Beata Borawska przede wszystkim interesuje się leczeniem szumów usznych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomaga także pacjentom z problemami nadwrażliwości na dźwięki, fonofobii, mizofonii. Zajmuje się również leczeniem zaburzeń mowy u dzieci i dorosłych, badaniu słuchu u noworodków, dzieci i dorosłych. Odnosi również sukcesy w leczeniu zawrotów głowy. Bierze udział w licznych konferencjach naukowych zarówno krajowych jaki i zagranicznych dotyczących nowoczesnych osiągnięć w zakresie otolaryngologii, audiologii i foniatrii. Ponadto organizowała i wykładała na konferencjach w IFPS przeznaczonych dla pacjentów z szumami usznymi, ich rodzin i bliskich. Otrzymała Nagrodę Ministra Zdrowia prof. Religi „Zasłużona dla ochrony zdrowia”. Zapraszamy na konsultację UMÓW WIZYTĘ

Pani Doktor nie przyjmuje pacjentów w ramach pakietów medycznych. Konsultacje wyłącznie odpłatne. Konsultuje pacjentów od 1 miesiąca życia.

W Naszej Poradni OTOLARYNGOLODZY24 Posiadamy w pełni wyposażone gabinety. Ułatwia to i skraca czas zdiagnozowania Pacjenta. Ponadto Nasi specjaliści mają możliwość, od razu na wizycie, wykonać badania endoskopowe nosogardła i krtani (fiberoskopia). W razie potrzeby lekarz pobiera wymazy na bakterie lub grzyby oraz kieruje na badania słuchu, które często można wykonać od razu.

image/svg+xml Zostaw numer, oddzwonimy!