Przycięcie migdałków podniebiennych

Przycięcie migdałków podniebiennych u dzieci

przycięcie migdałków podniebiennychPrzycięcie migdałków podniebiennych u dzieci występuje często razem z wycięciem trzeciego migdałka (adenotonsillotomia). Sprawdzoną metodą jest użycie lasera do przycięcia migdałków podniebiennych. Wykorzystywany podczas zabiegu laser diodowy neoV980, to nowatorskie narzędzie do mikrochirurgii. Posiada wysoką moc wyjściową wraz z szeroką możliwością jej regulacji, dzięki czemu laser jest zarówno bezpiecznym, jak i niezwykle precyzyjnym narzędziem w rękach chirurga.

Przycięcie migdałków laserem

Przycięcie migdałków podniebiennych laserem jest doskonałym rozwiązaniem dla Pacjentów, którzy chcą ograniczyć ryzyko krwawienia po zabiegu. Pacjenci, którzy zdecydowali się na przeprowadzenie zabiegu tą metodą szybciej wracają do dobrej kondycji. Zabieg odbywa się w trybie chirurgii jednego dnia. Dzieci znoszą zabieg bardzo dobrze i praktycznie już tego samego dnia wieczorem po powrocie do domu nie odczuwają bólu.

Zabieg podcięcia migdałków u dzieci bardzo często wykonywany jest wraz z usunięciem trzeciego migdałka:
Trzeci migdał – czytaj więcej

Zobacz film – tonsillotomia

Zabieg odbywa się w szpitalu Lek-Med na warszawskim Bemowie. Po wykonanym zabiegu pozostaje pod opieką lekarską. W wyznaczonym przez lekarza terminie Pacjent odbywa bezpłatną wizytę kontrolną.

Zobacz także:
Badanie polisomnograficzne
Badania słuchu
Centralne testy słuchowe
Chrapanie
Leczenie chrapania
Fiberoskopia
Operacje zatok FESS
Przycięcie migdałków podniebiennych
Wycięcie migdałków
Brodawczaki krtani
Rak krtani
Szumy uszne

Tagi

migdałki

Formularz kontaktowy

PORADNIA Aleja Rzeczypospolitej 1 WARSZAWA - WILANÓW
ZABIEGI (+48) 600 258 201 [email protected]
rejestracja ogólna (+48) 22 490 21 05
registration English (+48) 22 490 21 05
регистрация Pусский (+48) 784 750 441

© 2019 WideMedCare Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wide Med Care Sp. zo.o., 02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 135A) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wide Med Care Sp. zo.o., 02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 135A) jedynie do kontaktu ze mną.