Operacje zatok

Operacje zatok Warszawa

Operacje zatok Warszawa metodą FESS (ang. Functional Endoscopic Sinus Surgery) są najnowocześniejszą i najbardziej skuteczną metodą wyleczenia pacjenta z chronicznego zapalenia zatok w sytuacji, gdy dotychczasowe leczenie farmakologiczne oraz leczenie inhalacyjne nie przynosi rezultatu. W naszej Poradni operacje zatok wykonuje dr n. med. Ewa Orkan-Łęcka, specjalista otolaryngolog szczególnie ukierunkowana na tematykę rynologiczną.

Dr n.med. Ewa Orkan-Łęcka – poznaj lekarza

Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo, w którym dr n.med. Ewa Orkan – Łęcka opowiada szerzej o tym problemie:

Operacje zatok Warszawa – zalety

Operacje zatok Warszawa FESS są bezpieczną i najmniej inwazyjną metodą leczenia przewlekłego zapalenia zatok. Kluczowa przewaga zabiegu FESS nad tradycyjnymi metodami polega na jego minimalnej inwazyjności. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Dzięki użyciu endoskopu oraz kamery chirurg widzi na monitorze stan zatok. Narzędzia wprowadzane są przez otwory nosowe, a celem zabiegu jest poszerzenie ujścia zatok, które przyczynia się do przywrócenia ich prawidłowej drożności i zatrzymania przerostu błony śluzowej. Co istotne, zabieg nie pozostawia po sobie widocznych blizn. Widoczną poprawę po zabiegu obserwuje się u ponad 90 proc. pacjentów.

Podczas zabiegu wykorzystujemy termoplastyczne opatrunki nosowe amerykańskiej marki Summit Medical, które stabilizują nos i zmniejszają jego obrzęk po zabiegu. Pacjent po zabiegu przebywa w jednoosobowym, klimatyzowanym pokoju i pozostaje w Klinice do następnego dnia rano.

Leczenie inhalacyjne – czytaj więcej
Poznaj całą ofertę laryngologiczną dla dorosłych – czytaj więcej

Zobacz także:
Badanie poligraficzne
Badania słuchu
Centralne testy słuchowe
Chrapanie
Leczenie chrapania
Fiberoskopia
Przycięcie migdałków podniebiennych
Wycięcie migdałków
Brodawczaki krtani
Rak krtani
Szumy uszne

  Formularz kontaktowy

  PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
  rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
  Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
  registration English (+48) 22 255 32 00

  © 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   Rejestracja
   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.