Operacje zatok

Operacje zatok Warszawa

Operacje zatok Warszawa metodą FESS (ang. Functional Endoscopic Sinus Surgery) są najnowocześniejszą i najbardziej skuteczną metodą wyleczenia pacjenta z chronicznego zapalenia zatok w sytuacji, gdy dotychczasowe leczenie farmakologiczne oraz leczenie inhalacyjne nie przynosi rezultatu. W naszej Poradni operacje zatok wykonuje dr n. med. Ewa Orkan-Łęcka, specjalista otolaryngolog szczególnie ukierunkowana na tematykę rynologiczną.

Dr n.med. Ewa Orkan-Łęcka – poznaj lekarza

Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo, w którym dr n.med. Ewa Orkan – Łęcka opowiada szerzej o tym problemie:

Operacje zatok Warszawa – zalety

Operacje zatok Warszawa FESS są bezpieczną i najmniej inwazyjną metodą leczenia przewlekłego zapalenia zatok. Kluczowa przewaga zabiegu FESS nad tradycyjnymi metodami polega na jego minimalnej inwazyjności. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Dzięki użyciu endoskopu oraz kamery chirurg widzi na monitorze stan zatok. Narzędzia wprowadzane są przez otwory nosowe, a celem zabiegu jest poszerzenie ujścia zatok, które przyczynia się do przywrócenia ich prawidłowej drożności i zatrzymania przerostu błony śluzowej. Co istotne, zabieg nie pozostawia po sobie widocznych blizn. Widoczną poprawę po zabiegu obserwuje się u ponad 90 proc. pacjentów.

Podczas zabiegu wykorzystujemy termoplastyczne opatrunki nosowe amerykańskiej marki Summit Medical, które stabilizują nos i zmniejszają jego obrzęk po zabiegu. Pacjent po zabiegu przebywa w jednoosobowym, klimatyzowanym pokoju i pozostaje w Klinice do następnego dnia rano.

Leczenie inhalacyjne – czytaj więcej
Poznaj całą ofertę laryngologiczną dla dorosłych – czytaj więcej

Zobacz także:
Badanie polisomnograficzne
Badania słuchu
Centralne testy słuchowe
Chrapanie
Leczenie chrapania
Fiberoskopia
Przycięcie migdałków podniebiennych
Wycięcie migdałków
Brodawczaki krtani
Rak krtani
Szumy uszne

FORMULARZ KONTAKTOWY

Komentarze

PORADNIA Aleja Rzeczypospolitej 1 WARSZAWA - WILANÓW
ZABIEGI (+48) 600 258 201 [email protected]
rejestracja ogólna (+48) 22 490 21 05
registration English (+48) 22 490 21 025
регистрация Pусский (+48) 784 750 441

© 2018 WideMedCare Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.