Badania foniatryczne

badania foniatryczne warszawaBadania foniatryczne Warszawa Poradnia Otolaryngolodzy24 – kompleksowa pomoc dla Pacjentów z problemami głosu, również dla osób, dla których głos, to narzędzie pracy. Dzięki nowoczesnej diagnostyce jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie leczenie zachowawcze oraz zabiegowe.

Diagnostyka foniatryczna w naszej Poradni to badania endoskopowe gardła i krtani, czyli:

– fiberoskopia – ocena górnych dróg oddechowych
Badanie giętkim endoskopem umożliwia obejrzenie górnych dróg oddechowych nawet w trudno dostępnych miejscach, których nie można zdiagnozować przy użyciu lusterka krtaniowego czy sztywnego endoskopu. Fiberoskopia umożliwia przeprowadzenie oceny stanu gardła i krtani zarówno u osób odczuwających ból w obrębie gardła, z zaburzeniami głosu, jak również uczuciem ciała obcego.
– videolaryngoskopia – badanie krtani
Badanie wykonywane przy użyciu sztywnego endoskopu oraz kamery i toru wizyjnego. Umożliwia szybko i nieinwazyjnie przeprowadzić badanie krtani, ocenę szpary głośni oraz fałdów głosowych. Dzięki obecności kamery badanie jest nagrywane oraz archiwizowane.
-videolaryngoskopia stroboskopowa – ocena funkcjonowania fałdów głosowych.
Badanie krtani przy użyciu światła stroboskopowego (przerywanego), które umożliwia obserwację drgań fałdów głosowych w zwolnionym tempie. Dzieje się tak za sprawą zastosowanego światła o innej częstotliwości, niż drgania fałdów głosowych.
Usługi foniatryczne w Poradni Otolaryngolodzy24 – czytaj więcej

  Formularz kontaktowy

  PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
  rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
  Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
  registration English (+48) 22 255 32 00

  © 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   Rejestracja
   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.