Usługi

NOWA USŁUGA – ELEKTROSTYMULACJA

Elektrostymulacja jest zabiegiem polegającym na wywołaniu skurczu mięśnia za pomocą prądu impulsowego. W celu wywołania skurczu stosowane są prądy TENS (skurcz wywołany za pośrednictwem nerwu zaopatrującego mięsień), bądź EMS (działanie na mięśniu).

 

czytaj więcej

Plastyka podniebienia miękkiego

Plastyka podniebienia miękkiego jest zabiegiem wykonywanym u pacjentów z wiotkim i przerośniętym podniebieniem miękkim. Objawy jakie u tych pacjentów występują i są głównym powodem wizyty u lekarza to chrapanie i zespół bezdechu sennego.

czytaj więcej

Usuwanie polipów nosa

Usuwanie polipów nosa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów laryngologicznych. Polipy powstają w efekcie przewlekłego stanu zapalnego w obrębie nosa, które skutkuje przerostem błon śluzowych. Bez odpowiedniej ingerencji rozrastają się one dalej, przyczyniając się do całkowitej niedrożności, a nawet utraty węchu.

czytaj więcej

Otoemisja akustyczna

Otoemisja akustyczna (OAE) jest jednym z rodzajów badania słuchu. Umożliwia ono obiektywną i nieinwazyjną ocenę mikromechaniki ślimaka, umożliwiając tym samym ocenę stanu ucha wewnętrznego i lokalizację uszkodzenia narządu słuchu.

czytaj więcej

Przycięcie migdałków podniebiennych

Przycięcie migdałków podniebiennych u dzieci występuje często razem z wycięciem trzeciego migdałka (adenotonsillotomia). Sprawdzoną metodą jest użycie lasera do przycięcia migdałków podniebiennych. Zabieg odbywa się w trybie chirurgii jednego dnia. Dzieci znoszą zabieg bardzo dobrze i praktycznie już tego samego dnia wieczorem po powrocie do domu nie odczuwają bólu.

czytaj więcejTesty alergiczne

Testy alergologiczne – skórne, testy z krwi dla dzieci i dorosłych. Najlepsi specjaliści alergolodzy oraz laryngolodzy.

czytaj więcej

Operacje zatok

Operacje zatok – endoskopowe operacje zatok FESS, minimalnie inwazyjna metoda przywrócenia prawidłowej drożności ujścia zatok.

czytaj więcej

Szczepienia dzieci

Szczepienia dzieci – obowiązkowe oraz zalecane. Fachowa opieka od narodzin, najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

czytaj więcej

Fiberoskopia

Fiberoskopia, badanie fiberoskopowe, czyli jedyna rzetelna i wiarygodna metoda na wydanie diagnozy czy mamy do czynienia z przerostem trzeciego migdałka.

czytaj więcej

Badania słuchu

Badania słuchu, badania słuchu u dzieci Warszawa prywatnie –  audiometria tonalna, audiometria słowna, audiometria impedancyjna, test drożności trąbek słuchowych.

czytaj więcej

Leczenie inhalacyjne

Leczenie inhalacyjne, inhalacje AMSA Warszawa –  inhalacje zalecamy naszym pacjentom w  schorzeniach górnych dróg oddechowych, np. w ostrym i przewlekłym zapaleniu krtani.

czytaj więcej


Leczenie chrapania

Zjawisko chrapania powstaje na skutek wibracji podniebienia miękkiego w czasie snu. Oprócz nieprzyjemnego chrapania rozwija się często zespół bezdechu sennego (sleep apnea syndrom – SAS), odpowiedzialny za niedotlenienie, niewyspanie i stan przewlekłego zmęczenia. Gdy podniebienie miękkie wibruje w czasie wdechu i wydechu mamy do czynienia z chrapaniem, gdy zapada się blokując przepływ powietrza w drogach oddechowych, występuje obturacyjny bezdech senny. Badania naukowe dowodzą, że wiotkość podniebienia miękkiego odpowiada za ponad 80% przypadków chrapania i zespółu bezdechu sennego (SAS).

czytaj więcej

PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.