Foniatra Warszawa

foniatra WarszawaFoniatria jest dziedziną medycyny zajmującą się ludzkim głosem, jego powstawaniem, zaburzeniami oraz m. in.  nieprawidłową artykulacją mowy. Dla osób pracujących głosem (wokaliści, aktorzy, nauczyciele) jego zaburzenia lub wręcz utrata, to choroba zawodowa. Lekarz foniatra jest właściwym specjalistą niosącym pomoc w takich przypadkach . Foniatrzy wykonując diagnostykę krtani przy użyciu nowoczesnych technik endoskopowych, są w stanie ocenić tzw. funkcję fonacyjną aparatu głosu, czyli zdolność krtani do wytwarzania prawidłowego dźwięku, jego modulację w procesie powstawania głosu i mowy.

Liczną grupę pacjentów poradni foniatrycznej  stanowią dzieci wymagające diagnostyki przerostu migdałka gardłowego (trzeci migdał) lub u których obserwuje się zaburzony rozwój mowy. Foniatra rozpoznaje przyczyny takiego stanu i wdraża postępowanie, często współpracując  z logopedą.

W poradni jesteśmy w stanie przeprowadzić nowoczesną diagnostykę foniatryczną, zaproponować odpowiednie leczenie zachowawcze lub zabiegowe.

Foniatra Warszawa – diagnostyka

Wykonujemy badania endoskopowe gardła i krtani (fiberoskopia, wideolaryngoskopia, wideolaryngoskopia stroboskopowa).

Z naszej pomocy  korzysta wiele znanych osób ze środowisk twórczych, dla których głos jest  ważnym lub wręcz podstawowym środkiem wyrazu w działalności artystycznej. – Zaufali nam – czytaj więcej

Aby umówić się na wizytę zadzwoń: tel. 22 255 32 00.

Obraz krtani podczas badania foniatrycznego (wideolaryngoskopia) ZOBACZ FILM

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ – czytaj więcej

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Umów konsultację
PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.