Audiolog dziecięcy w Poradni OTOLARYNGOLODZY24.PL, to dogodne terminy konsultacji, najlepsi specjaliści oraz kompleksowe badania diagnostyczne. W ramach diagnostyki  schorzeń audiologicznych u dzieci oferujemy :
– badania słuchu i narządu równowagi (audiometria tonalna i słowna, audiometria impedancyjna, test drożności trąbek słuchowych)
testy centralnych funkcji słuchowych (CAPD) – czytaj więcej

Więcej na temat badań słuchu w naszej Poradni mogą Państwo przeczytać pod poniższym linkiem:
Badania słuchu – czytaj więcej

Audiolog dziecięcy

W ramach oferty audiologicznej nasi Pacjenci mogą skorzystać z nowatorskiej metody terapii zaburzeń słuchu Neuroflow – Aktywny Trening Słuchowy. Został on opracowany przez specjalistę audiologa naszej Poradni – dr. n.med. Andrzeja Senderskiego. To pierwszy w Polsce interaktywny trening wyższych funkcji słuchowych dla dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego. NEEUROFLOW nie tylko usprawnia komunikowanie się dziecka, ale także pomaga mu w nauce. Jeśli podejrzewają Państwo występowanie u swojego dziecka tego typu zaburzeń zapraszamy do wykonania testów CAPD (testów centralnych funkcji słuchowych). W oparciu o wyniki badań zaproponujemy Państwa dziecku najwłaściwszą metodę leczenia.

NEUROFLOW Aktywny Trening Słuchowy – czytaj więcej

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Umów konsultację
PORADNIA Aleja Rzeczypospolitej 1 WARSZAWA - WILANÓW
ZABIEGI (+48) 600 258 201 [email protected]
rejestracja ogólna (+48) 22 490 21 05
registration English (+48) 22 490 21 05
регистрация Pусский (+48) 784 750 441

© 2019 WideMedCare Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wide Med Care Sp. zo.o., 02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 135A) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wide Med Care Sp. zo.o., 02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 135A) jedynie do kontaktu ze mną.