Audiolog dziecięcy w Poradni OTOLARYNGOLODZY24, to dogodne terminy konsultacji, najlepsi specjaliści oraz kompleksowe badania diagnostyczne. W ramach diagnostyki  schorzeń audiologicznych u dzieci oferujemy :
– badania słuchu i narządu równowagi (audiometria tonalna i słowna, audiometria impedancyjna, test drożności trąbek słuchowych)
testy centralnych funkcji słuchowych (CAPD) – czytaj więcej

Więcej na temat badań słuchu w naszej Poradni mogą Państwo przeczytać pod poniższym linkiem:
Badania słuchu – czytaj więcej

Audiolog dziecięcy

W ramach oferty audiologicznej nasi Pacjenci mogą skorzystać z nowatorskiej metody terapii zaburzeń słuchu Neuroflow – Aktywny Trening Słuchowy. Został on opracowany przez specjalistę audiologa naszej Poradni – dr. n.med. Andrzeja Senderskiego. To pierwszy w Polsce interaktywny trening wyższych funkcji słuchowych dla dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego. NEEUROFLOW nie tylko usprawnia komunikowanie się dziecka, ale także pomaga mu w nauce. Jeśli podejrzewają Państwo występowanie u swojego dziecka tego typu zaburzeń zapraszamy do wykonania testów CAPD (testów centralnych funkcji słuchowych). W oparciu o wyniki badań zaproponujemy Państwa dziecku najwłaściwszą metodę leczenia.

NEUROFLOW Aktywny Trening Słuchowy – czytaj więcej

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Umów konsultację
PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.