OTOLARYNGOLODZY24 w programie Sekrety Lekarzy

Sekrety Lekarzy

Sekrety Lekarzy to jeden z najbardziej znanych programów stacji TVN Style. Od kilku lat program cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów, którzy w każdym sezonie mają okazję śledzić losy Pacjentów borykających się z nietypowymi schorzeniami. Do tej pory, w głównej mierze stacja prezentowała losy bohaterów borykających się z problemami natury estetycznej, a miejscem całkowitej metamorfozy Pacjentów były kliniki chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej.
Ciekawym wyjątkiem od tej reguły jest sezon 2017, w którym zaprezentowane zostały losy naszej małej, dzielnej Pacjentki – 5-letniej Emilki oraz jej mamy Justyny.

Emilka w efekcie przerostu migdałków zmagała się z trudnościami z oddychaniem oraz chrapaniem, które – dosłownie, spędzało sen z powiek zarówno jej, jak i jej mamie. Jedynym wyjściem z sytuacji okazał się zabieg laryngologiczny przycięcia migdałków podniebiennych.

Sekrety Lekarzy i Pacjentka OTOLARYNGOLODZY24

Premierowa emisja odcinka miała miejsce w piątek, 14 kwietnia. Widzowie mieli okazję nie tylko poznać historię Emilki, ale także obejrzeć przebieg konsultacji z udziałem specjalisty otolaryngologa, doktor Anny Wakarow, jak również sam zabieg przeprowadzony przez doktor Magdalenę Frąckiewicz. Po krótkiej chwili dyskomfortu związanego z przebytym zabiegiem, Emilka mogła wreszcie poczuć ulgę. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy mieć swój wkład w pozytywne zakończenie Jej problemów z migdałkami. Trzymamy kciuki, czekając jednocześnie z niecierpliwością na powtórki emisji sezonu 2017, które zaplanowane są na jesień tego roku.

Tymczasem zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć z planu, który okazał się dla nas wspaniałą przygodą i ciekawym doświadczeniem 🙂

Sekrety Lekarzy
Sekrety Lekarzy
Sekrety Lekarzy 2017
Sekrety LekarzySekrety Lekarzy

PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.