Logopeda

Logopeda Warszawa

Logopeda to specjalista m. in. od rozwoju mowy i terapii wad wymowy oraz problemów z mową, takich jak brak gaworzenia, jąkanie lub wady artykulacyjne (dyslalia): niewyraźne mówienie, opuszczanie lub zniekształcanie dźwięków, zamienianie miejscami głosek, seplenienie (sygmatyzm), nosowanie (rynolalia), brak dźwięczności głosek, wadliwa wymowa głosek (np. k, r, g). Do logopedy warto wybrać się z małym dzieckiem (do 3. roku życia), ponieważ mowa ludzka intensywnie rozwija się w tym okresie. Pozwoli to uniknąć pogłębiania się ewentualnie istniejących u dziecka problemów z artykulacją i komunikacją z innymi.

Logopeda Aneta Sączek

Usługi logopedyczne w naszej Poradni świadczy technik słuchu mgr Aneta Sączek – logopeda, absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku logopedia z audiologią. Ukończyła również Studium Obiektywnych Badań Słuchu w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie. Aneta Sączek zajmuje się terapią wad wymowy (wady wymowy, masaż logopedyczny).

Poznaj naszych specjalistów – czytaj więcej

Zobacz także:
Badanie poligraficzne
Badania słuchu
Centralne testy słuchowe
Chrapanie
Leczenie chrapania
Fiberoskopia
Operacje zatok FESS
Przycięcie migdałków podniebiennych
Wycięcie migdałków
Brodawczaki krtani
Rak krtani
Szumy uszne

  Formularz kontaktowy

  PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
  rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
  Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
  registration English (+48) 22 255 32 00

  © 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   Rejestracja
   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.