Opisy specjalności

Anestezjolog

Wielu pacjentów przygotowujących się do operacji myśli o anestezjologu jako tym lekarzu w masce, który sprawia, że idziemy spać na początku i budzimy się gdy jest już po wszystkim. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego jak wiele czynności anestezjolog musi wykonać w międzyczasie.

czytaj więcej

Audiolog, foniatra

Audiologia i foniatria jest dziedziną, która wyodrębniła się z otorynolaryngologii i w dużym zakresie pokrywa się z nią. Audiologia i foniatria jest specjalnością w zasadzie niezabiegową w porównaniu z laryngologią.

czytaj więcej

Laryngolog

Lekarz laryngolog / otolaryngolog / otorynolaryngolog Warszawa zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób: ucha, nosa, zatok przynosowych, jamy ustnej, gardła, krtani, tchawicy, oskrzeli, przełyku…

czytaj więcej

Logopeda

Do logopedy warto wybrać się z małym dzieckiem (do 3. roku życia), ponieważ mowa ludzka intensywnie rozwija się w tym okresie. Pozwoli to uniknąć pogłębiania się ewentualnie istniejących u dziecka problemów z artykulacją i komunikacją z innymi.

czytaj więcej

PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.