Operacja mojej córeczki

Szanowni Państwo,

Dziękuję za dotychczasową fachową opiekę nad moją rodziną i chciałabym podzielić się moim komentarzem.

Polecam poradnię “otolaryngolodzy24” – lekarze profesjonalni, dostępni bez zbędnego oczekiwania; fachowa, szybka i skuteczna pomoc ad hoc.

Na początku sierpnia 2013 zdecydowaliśmy się na powtórny zabieg usunięcia trzeciego migdała i podcięcia migdałków podniebiennych u moje 5-letniej córeczki z uwagi na nawracające stany zapalne gardła i uszu oraz zaburzenia oddychania w nocy. Pierwszy zabieg nie był wykonywany w poradni“otolaryngolodzy24”, stąd mam porównanie. Zabieg przebiegł bez komplikacji, trwał niecałą godzinę. Córeczka obudziła się po 15 minutach po przeniesieniu z sali operacyjnej i nie miała żadnych objawów niepożądanych (po pierwszym zabiegu była niespokojna, płakała i krwawiła z noska przez około 2 godziny po zabiegu). Znieczulenie odbyło się bez premedykacji i bez stresu dla mnie i córeczki – bardzo dziękuję Dr D. Dolińskiemu za profesjonalizm! Dziękuję operatorowi Dr L. Sitarzowi za przyjazne podejście do pacjentki i rodziców i fachowe wykonanie zabiegu. Po 6 godzinach od zabiegu, po podaniu kolejnej dawki antybiotyku, wyszłyśmy do domu. Trudno było poznać, że dziecko właśnie miało zabieg. Następnego dnia córeczka już bawiła się i jadła normalnie. Nie towarzyszyły nam żadne problemy czy objawy niepożądane, poza małym bólem gardła przez kilka dni. Po kilku dniach przyszłyśmy na wizytę kontrolną. Efekty były widoczne od razu. Dziecko lepiej oddycha, nie budzi się w nocy i na razie nie choruje.

Zabieg był wykonywany w centrum Lasermed – warunki komfortowe dla pacjenta i rodziny, profesjonalny i przyjazny personel.

Magdalena Anulewicz

14.10.2013

  Formularz kontaktowy

  PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
  rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
  Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
  registration English (+48) 22 255 32 00

  © 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   Rejestracja
   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.