Michał Bajor

Od wielu lat moim “warsztatem pracy” są struny głosowe. I w pracy aktora, i w pracy wokalisty. O ile struny np. w gitarze, można wymienić na nowe, w przypadku “tych” strun jest to  niemożliwe… A w miarę upływu czasu – niestety – zużywają się i słabną. Dlatego też, poza dbaniem o głos i gardło, trzeba być pod zawodową opieką laryngologiczną. Profilaktycznie, ale przede wszystkim, w newralgicznych sytuacjach, czyli niedyspozycjach strun głosowych, czy innych chorobach krtani. Polecam gorąco warszawską Poradnię OTOLARYNGOLODZY 24 przy ulicy Wiatracznej 135a, gdzie od kilku lat SKUTECZNIE opiekuje się mną dr Anna Wakarow. Ma świetną rękę do małych i dużych wiekowo pacjentów, i nie tylko do artystów. Poradnia posiada również innych zawodowych lekarzy. Jest fachowo, życzliwie i leczniczo.

Pozdrawiam,

Michał Bajor

  Formularz kontaktowy

  PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
  rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
  Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
  registration English (+48) 22 255 32 00

  © 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   Rejestracja
   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.