Opinie

Kilka słów o testach CAPD od mamy Szymona

Jestem mamą 6- letniego Szymona, który ma niedosłuch stopnia średniego. Mimo założenia aparatów niestety Szymon miał duże problemy z rozumieniem mowy w hałasie. Panie w szkole zgłaszały, że często wydawane polecenia są niezrozumiełe zwłaszcza jak dzieci zaczynają hałasować. Zaobserwowaliśmy również, że przy czytaniu bajek po kilku minutach następuje dekoncentracja i Szymon nie wie o czym jest bajka.

czytaj więcej

Opinia Eweliny JS

Polecam z całego serca wszystkim rodzicom poszukującym świetnych laryngologów. Jesteśmy po usunięciu trzeciego migdałka i drenażu. Efekty są widoczne już kilka godzin po zabiegu. Zespół znakomity, obsługa rewelacyjna.

czytaj więcej


Opinia Pani Magdaleny

Jesteśmy 2 tygodnie po zabiegu wycięcia trzeciego migdałka. Byliśmy pod opieką dr Wakarow, która nas skierowała na zabieg. Doskonały specjalista, a do tego przemiła osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci. Na zabieg mieliśmy się zgłosić na godz. 8.20. Wszystko przeprowadzone bardzo profesjonalnie i bezstresowo. Do tego wspaniałe warunki (czysto, ładnie, pokój 1-osobowy z telewizorem), przemiłe panie pielęgniarki. Bardzo dziękujemy. Szczerze wszystkim polecam.

czytaj więcej

Michał Bajor

Od wielu lat moim “warsztatem pracy” są struny głosowe. I w pracy aktora, i w pracy wokalisty. O ile struny np. w gitarze, można wymienić na nowe, w przypadku “tych” strun jest to  niemożliwe… A w miarę upływu czasu – niestety – zużywają się i słabną. Dlatego też, poza dbaniem o głos i gardło, trzeba być pod zawodową opieką laryngologiczną.

czytaj więcej

Olga Bończyk

Dr Annę Wakarow poznałam wiele lat temu,  gdy w Instytucie Mowy i Słuchu w Kajetanach,  przygotowując się do poważnego zabiegu na strunach głosowych byłam pod Jej bardzo ciepłą i rzetelną opieką. Wkrótce okazało się, że Ania otworzyła własną klinikę w Warszawie,  co rozwiązało mój odwieczny kłopot – gdzie znaleźć w Warszawie dobrego foniatrę dostepnego w nagłych przypadkach.

czytaj więcej

Zaufali nam

Zaufali nam, czyli znani i lubiani aktorzy oraz artyści  znani ze szklanego ekranu, którzy powierzyli swój głos w ręce naszych specjalistów. Wśród nich m.in. Olga Bończyk, Michał Bajor, Katarzyna Zielińska oraz Paweł Małaszyński.

czytaj więcej

Zuza z Warszawy

W lipcu 2011 miałam operacje wycięcia połowy tarczycy, po której mój glos przez kilka tygodni nie wracał do normy. Mówienie sprawiało mi trudność. Mówiłam cicho, a mój glos był „matowy”. W końcu chirurg wysłał mnie na konsultacje do foniatry i tak trafiłam do doktor Anny Wakarow w poradni otolaryngolodzy24. Pani doktor od razu zdiagnozowała porażenie lewego fałdu głosowego.

czytaj więcej

Uciążliwy migdał gardłowy sześciolatka

Mój 6-letni syn miał do usunięcia migdał gardłowy. Z powodu odległego terminu wyznaczonego przez szpital z NFZ i uciążliwych dla dziecka i dla nas nocy (niespokojny sen, a nawet bezdechy) zdecydowaliśmy się na konsultację w poradni otolryngolodzy24.pl. Kiedy trafiliśmy do p. dr A. Wakarow pozytywnie zaskoczyła nas profesjonalna obsługa i wyposażenie gabinetu. Po badaniu rozmawialiśmy z pielęgniarką koordynującą zabiegi. Szczegóły otrzymaliśmy na e-mail jeszcze tego samego dnia. Przesłaliśmy drogą elektroniczną wyniki badań.

czytaj więcej

Operacja mojej córeczki

Na początku sierpnia 2013 zdecydowaliśmy się na powtórny zabieg usunięcia trzeciego migdała i podcięcia migdałków podniebiennych u moje 5-letniej córeczki z uwagi na nawracające stany zapalne gardła i uszu oraz zaburzenia oddychania w nocy. Pierwszy zabieg nie był wykonywany w poradni“otolaryngolodzy24”, stąd mam porównanie.

czytaj więcej

Historia 2-letniego Antosia

Z Antosiem był kłopot od samego początku. Jako niemowlę spał tylko na brzuchu (wbrew zasadom, ale tylko tak dawał się odłożyć), wypite mleko furczało mu w „gardle” jeszcze długo po posiłku.  Potem zaczęły się choroby… Praktycznie nie było dnia bez kataru. Chrapał, charczał przez sen, odkasływał, zdarzały się bezdechy – nie było żadnych innych oznak infekcji. Gorączka – od razu bardzo wysoka.

czytaj więcej

PORADNIA Aleja Rzeczypospolitej 1 WARSZAWA - WILANÓW
ZABIEGI (+48) 600 258 201 [email protected]
rejestracja ogólna (+48) 22 490 21 05
registration English (+48) 22 490 21 025
регистрация Pусский (+48) 784 750 441

© 2018 WideMedCare Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.