Opinie

Kilka słów o testach CAPD od mamy Szymona

Jestem mamą 6- letniego Szymona, który ma niedosłuch stopnia średniego. Mimo założenia aparatów niestety Szymon miał duże problemy z rozumieniem mowy w hałasie. Panie w szkole zgłaszały, że często wydawane polecenia są niezrozumiełe zwłaszcza jak dzieci zaczynają hałasować. Zaobserwowaliśmy również, że przy czytaniu bajek po kilku minutach następuje dekoncentracja i Szymon nie wie o czym jest bajka.

czytaj więcej

Opinia Eweliny JS

Polecam z całego serca wszystkim rodzicom poszukującym świetnych laryngologów. Jesteśmy po usunięciu trzeciego migdałka i drenażu. Efekty są widoczne już kilka godzin po zabiegu. Zespół znakomity, obsługa rewelacyjna.

czytaj więcej


Opinia Pani Magdaleny

Jesteśmy 2 tygodnie po zabiegu wycięcia trzeciego migdałka. Byliśmy pod opieką dr Wakarow, która nas skierowała na zabieg. Doskonały specjalista, a do tego przemiła osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci. Na zabieg mieliśmy się zgłosić na godz. 8.20. Wszystko przeprowadzone bardzo profesjonalnie i bezstresowo. Do tego wspaniałe warunki (czysto, ładnie, pokój 1-osobowy z telewizorem), przemiłe panie pielęgniarki. Bardzo dziękujemy. Szczerze wszystkim polecam.

czytaj więcej

Michał Bajor

Od wielu lat moim “warsztatem pracy” są struny głosowe. I w pracy aktora, i w pracy wokalisty. O ile struny np. w gitarze, można wymienić na nowe, w przypadku “tych” strun jest to  niemożliwe… A w miarę upływu czasu – niestety – zużywają się i słabną. Dlatego też, poza dbaniem o głos i gardło, trzeba być pod zawodową opieką laryngologiczną.

czytaj więcej

Olga Bończyk

Dr Annę Wakarow poznałam wiele lat temu,  gdy w Instytucie Mowy i Słuchu w Kajetanach,  przygotowując się do poważnego zabiegu na strunach głosowych byłam pod Jej bardzo ciepłą i rzetelną opieką. Wkrótce okazało się, że Ania otworzyła własną klinikę w Warszawie,  co rozwiązało mój odwieczny kłopot – gdzie znaleźć w Warszawie dobrego foniatrę dostepnego w nagłych przypadkach.

czytaj więcej

Zaufali nam

Zaufali nam, czyli znani i lubiani aktorzy oraz artyści  znani ze szklanego ekranu, którzy powierzyli swój głos w ręce naszych specjalistów. Wśród nich m.in. Olga Bończyk, Michał Bajor, Katarzyna Zielińska oraz Paweł Małaszyński.

czytaj więcej

Zuza z Warszawy

W lipcu 2011 miałam operacje wycięcia połowy tarczycy, po której mój glos przez kilka tygodni nie wracał do normy. Mówienie sprawiało mi trudność. Mówiłam cicho, a mój glos był „matowy”. W końcu chirurg wysłał mnie na konsultacje do foniatry i tak trafiłam do doktor Anny Wakarow w poradni otolaryngolodzy24. Pani doktor od razu zdiagnozowała porażenie lewego fałdu głosowego.

czytaj więcej

Uciążliwy migdał gardłowy sześciolatka

Mój 6-letni syn miał do usunięcia migdał gardłowy. Z powodu odległego terminu wyznaczonego przez szpital z NFZ i uciążliwych dla dziecka i dla nas nocy (niespokojny sen, a nawet bezdechy) zdecydowaliśmy się na konsultację w poradni otolryngolodzy24.pl. Kiedy trafiliśmy do p. dr A. Wakarow pozytywnie zaskoczyła nas profesjonalna obsługa i wyposażenie gabinetu. Po badaniu rozmawialiśmy z pielęgniarką koordynującą zabiegi. Szczegóły otrzymaliśmy na e-mail jeszcze tego samego dnia. Przesłaliśmy drogą elektroniczną wyniki badań.

czytaj więcej

Operacja mojej córeczki

Na początku sierpnia 2013 zdecydowaliśmy się na powtórny zabieg usunięcia trzeciego migdała i podcięcia migdałków podniebiennych u moje 5-letniej córeczki z uwagi na nawracające stany zapalne gardła i uszu oraz zaburzenia oddychania w nocy. Pierwszy zabieg nie był wykonywany w poradni“otolaryngolodzy24”, stąd mam porównanie.

czytaj więcej

Historia 2-letniego Antosia

Z Antosiem był kłopot od samego początku. Jako niemowlę spał tylko na brzuchu (wbrew zasadom, ale tylko tak dawał się odłożyć), wypite mleko furczało mu w „gardle” jeszcze długo po posiłku.  Potem zaczęły się choroby… Praktycznie nie było dnia bez kataru. Chrapał, charczał przez sen, odkasływał, zdarzały się bezdechy – nie było żadnych innych oznak infekcji. Gorączka – od razu bardzo wysoka.

czytaj więcej

PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.