dr n. med. Marcin Musiatowicz

Otorynolaryngolog, otolaryngolog dziecięcy, chirurg głowy i szyi

0 opinii Dodaj opinię

Dr n. med. Marcin Musiatowicz laryngolog, otolaryngolog dziecięcy –  absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od ponad 20 lat pracownik Kliniki Otolaryngologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalista I i II stopnia z otolaryngologii oraz otolaryngologii dziecięcej ponadto uczestnik licznych kursów tematycznych z zakresu otolaryngologii, chirurgii głowy i szyi. Przyjmuje dzieci od narodzin z problemami gardła, nosa i uszu. Wykonuje również różnego rodzaju zabiegi zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i ogólnym.

Marcin Musiatowicz – ZnanyLekarz.pl

Czytaj także:
Zapalenie ucha zewnętrznego – kliknij tu
Zapalenie ucha środkowego – kliknij tu
Migdałki u dorosłych – problem czy nie – kliknij tu
Przewlekłe perlakowe zapalenie ucha środkowego – kliknij tu

Konsultacje w zakresie

  • choroby ucha
  • zapalenie ucha
  • ból gardła
  • zapalenie gardła
  • choroby migdałków
PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Rejestracja
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...






      Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.