Krzysztof Mucha nefrolog

Krzysztof Mucha

SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH, NEFROLOG

0 opinii Dodaj opinię

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Mucha nefrolog, imunolog – absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od kilkunastu lat pracownik Kliniki Immunologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych WUM.  Pan Profesor specjalizuje się w opiece nad pacjentami z chorobami nerek o różnej etiologii oraz pacjentami po transplantacji narządów. Jest autorem i współautorem ponad 60 publikacji z zakresu chorób wewnętrznych oraz nefrologii. Odbywał staże w renomowanych, zagranicznych ośrodkach, m.in.: w Klinice Nefrologii na Uniwersytecie Columbia oraz na Uniwersytecie Cleveland w USA. Główne spektrum zainteresowań  stanowi tematyka związana z przewlekłą niewydolnością nerek, zaburzenia immunologiczne. Czy też kłębuszkowe zapalenia nerek. Ponadto Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Mucha Zajmuje się również takimi zagadnieniami jak: immunosupresja po transplantacji nerek czy też wątroby, krwinkomocz i białkomocz powikłania po transplantacji narządów (zakażenia, odrzucanie narządów, nowotwory) po transplantacyjna choroba limfoproliferacyjna(PTLD). W styczniu 2019 Krzysztof Mucha otrzymał tytuł Profesora nauk medycznych od Prezydent Rzeczypospolitej.

Przyjmuje od 18  r.ż

Nagrody i wyróżnieni:

W 2015 Otrzymał nagrodę Prezesa Towarzystwa Internistów Polskich za publikację o Nefropatii IgAW. W tym samy roku otrzymał również nagrodę zespołową Ministra Zdrowia za stworzenie i prowadzenie nowatorskiego modelu edukacji w zakresie transplantologii opartego na cyklicznej organizacji Kursów Transplantologii Praktycznej oraz redakcji cyklu monografii pt. „Transplantologia Praktyczna”.

Pan Profesor nie przyjmuje pacjentów w ramach pakietów medycznych. Konsultacje wyłącznie odpłatne.

Zapraszamy na naszego bloga: BLOG OTOLARYNGOLODZY24

Konsultacje w zakresie

 • białkomocz
 • krwiomocz
 • niewydolność nerek
 • choroby nerek
 • nefropatia
 • kłębuszkowe zapalenie nerek
 • przewlekła niewydolność nerek
 • immunosupresja
 • pienienie się moczu
 • zmiana zabarwienia moczu
 • objawy dyzuryczne
PORADNIA Aleja Rzeczypospolitej 1 WARSZAWA - WILANÓW
ZABIEGI (+48) 600 258 201 [email protected]
rejestracja ogólna (+48) 22 490 21 05
registration English (+48) 22 490 21 05
регистрация Pусский (+48) 784 750 441

© 2019 WideMedCare Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wide Med Care Sp. zo.o., 02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 135A) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wide Med Care Sp. zo.o., 02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 135A) jedynie do kontaktu ze mną.