dr n. med. i n. o zdr. Ewa Zygmanowska

dietetyk

0 opinii Dodaj opinię

Absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista dietetyki klinicznej i żywienia człowieka. Zawodowo związana z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym na którym uzyskała stopień doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu.
Doświadczenie zdobywała w warszawskich szpitalach klinicznych i poradniach m. in. Centrum Zdrowia Dziecka,;Szpital MSWiA,;Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej – Curie, Instytut Żywności i Żywienia.;

Posiada kliniczne doświadczenie we wspomaganiu leczenia terapią żywieniową różnych jednostek chorobowych (internistycznych, endokrynologicznych, chirurgicznych, immunologicznych, a w szczególności chorób przewodu pokarmowego jak refluks, SIBO, jelito drażliwe, alergie i nadwrażliwość pokarmowa).

Jako ekspert prowadzi wykłady, szkolenia oraz udziela licznych konsultacji specjalistycznych w mediach z zakresu profilaktyki żywieniowej i wspomagania leczenia chorób odpowiednią dietą.

Znajomość języków:  Język polski, Język angielski

Konsultacje w zakresie

 • choroby przewodu pokarmowego
 • nadwrażliwość pokarmowa
 • alergie
 • jelito drażliwe
 • SIBO
 • refluks
PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2022 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.