Agata Wrońska

pedagog śpiewu

0 opinii Dodaj opinię

Agata Wrońska absolwentka 3-letniego studia piosenki oraz II stopnia Szkoły Muzycznej w Olsztynie na wydziale wokalno-aktorskim, ukończonego z wyróżnieniem. Absolwentka Wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Warszawie, również ukończonego z wyróżnieniem. Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki, laureatka wielu konkursów i przeglądów wokalnych. Pedagog wokalny w zakresie muzyki klasycznej i rozrywkowej, współpracująca z wokalistami i aktorami w ramach projektów teatralnych i telewizyjnych. Terapeuta głosu, specjalizująca się w terapii zaburzeń czynnościowych u osób profesjonalnie zajmujących się tworzeniem głosu (śpiewacy, piosenkarze, aktorzy, dziennikarze).
Ponadto pracowała w Centrum Głosu dla Profesjonalistów Medincus oraz Katedrze Audiologii i Foniatrii Wydziału Wokalnego Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie. Współautorka licznych publikacji naukowych dotyczących zagadnień związanych z tworzeniem głosu w mowie i śpiewie oraz polskiej wersji Metody Akcentów wykorzystywanej w rehabilitacji głosu. Współpracuje z czołówką artystów sceny polskiej jako opiekun wokalny przy projektach artystycznych, nagraniach płyt i trasach koncertowych.

Konsultacje w zakresie

  • Foniatria
  • Terapia głosu
  • Rehabilitacja głosu
  • Terapia zaburzeń czynnościowych
  • Pedagog wokalny

Umiejętności

  • rehabilitacja głosu
PORADNIA Aleja Rzeczypospolitej 1 WARSZAWA - WILANÓW
ZABIEGI (+48) 600 258 201 [email protected]
rejestracja ogólna (+48) 22 490 21 05
registration English (+48) 22 490 21 05
регистрация Pусский (+48) 784 750 441

© 2019 WideMedCare Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wide Med Care Sp. zo.o., 02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 135A) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wide Med Care Sp. zo.o., 02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 135A) jedynie do kontaktu ze mną.