Lekarze

lek. med. Igor Anurin

otolaryngolog

Igor Aleksandrowicz Anurin - specjalista medyczny (zgodnie z systemem kwalifikacji lekarzy w Polsce i Unii Europejskiej), lekarz najwyższej kategorii z dziesięcioletnim doświadczeniem w wiodących klinikach w Warszawie. Specjalizuje się w chirurgii endoskopowej zatok, chirurgii plastycznej podniebienia miękkiego (leczenia ch

0 opinii

lek. med. Marek Kulig

otolaryngolog dziecięcy

Abosolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację odbywał w instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach oraz w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie. Posiada duże doświadczenie w laryngologii dorosłych, jak i dziecięcej. Szczególnie koncentruje się na diagnostyce i leczeniu rynologiczny.

0 opinii

lek. med. Olga Jurek – Matusiak

otolaryngolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada duże doświadczenie w laryngologii dorosłych, jak i dziecięcej. Konsultuję pacjentów z problemami otolaryngologicznymi takimi jak choroby uszu, nosa , gardła i krtani.

0 opinii
PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2022 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.