Lekarze

Dana Pavlovschi

Dr n. med. Dana Pavlovschi

audiolog i foniatra

Absolwentka Uniwersytetu Medycyny i Farmacji w Kiszyniowie (Mołdawia). Specjalizuje się w leczeniu szumów usznych oraz pacjentami z zaburzeniami równowagi.Wykonuje badania endoskopowe oraz screeningowe. Zajmuje się również leczeniem zaburzeń mowy u dzieci i dorosłych, badaniu słuchu u noworodków, dzieci i dorosłych.

0 opinii
Anna Wakarow laryngolog

lek.med. Anna Wakarow

audiolog i foniatra, otolaryngolog dziecięcy

Specjalista laryngolog, audiolog i foniatra. Specjalizację z laryngologii ukończyła na Uniwersytecie Lwowskim. Specjalizację z audiologii i foniatrii odbywała w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach, którego była wieloletnim pracownikiem. Przyjmuje dzieci od narodzin.

0 opinii
Dr Beata Borawska

dr n.med. Beata Borawska

audiolog i foniatra

Doktor nauk medycznych, specjalista audiolog i foniatra. Wieloletni pracownik Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach. Obecnie kierownik Poradni Lekarskiej przy Kancelarii Prezydenta RP i pracownik Kliniki Otorynolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.

0 opinii
PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.