Lekarze

lek. med. Igor Anurin

otolaryngolog

Igor Aleksandrowicz Anurin - specjalista medyczny (zgodnie z systemem kwalifikacji lekarzy w Polsce i Unii Europejskiej), lekarz najwyższej kategorii z dziesięcioletnim doświadczeniem w wiodących klinikach w Warszawie. Specjalizuje się w chirurgii endoskopowej zatok, chirurgii plastycznej podniebienia miękkiego (leczenia ch

0 opinii
Dr Katarzyna Lewandowska pulmonolog

dr n. med. Katarzyna Lewandowska

pulmonolog

Dr n. med. Katarzyna Lewandowska pulmonolog – specjalista chorób wewnętrznych i chorób płuc, adiunkt w I Klinice Chorób Płuc Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie. Szczególnie interesuje się samoistnym włóknieniem płuc, uczestniczy w badaniach klinicznych nad nowymi lekami stosowanymi w tej chorobie.

0 opinii
Bożena Mikołuć. Immunolog kliniczny.

Prof. Dr hab. Bożena Mikołuć

pediatra, imunolog kliniczny

Dr hab. n. med. Bożena Mikołuć, specjalista pediatrii i immunologii klinicznej. Konsultant wojewódzki z zakresu immunologii klinicznej (województwo podlaskie).

0 opinii
PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.