Regulamin wizyt w poradni w czasie epidemii.

W związku z epidemią koronawirusa, Wszystkie osoby przebywające na terenie poradni Otolaryngolodzy24 są proszone do stosowania się do kilku prostych zasad:

 1. Przez cały czas pobytu w poradni prosimy zakrywać nos i usta, najlepiej za pomocą maseczki lub jeżeli to niemożliwe, przyłbicy.
 2. Noszenie maseczki zakrywającej usta i nos nie zwalnia z obowiązku zachowania dystansu od pozostałych osób co najmniej 1,5 m z każdej strony.
 3. Przy wejściu do poradni znajduje się dozownik z płynem dezynfekującym, który służy do dezynfekcji rąk (obowiązkowo dezynfekcja rąk przy wejściu i wyjściu z poradni). Zachęcamy również do noszenia rękawiczek jednorazowych oraz odkażenia rąk lub umycia ich wodą z  mydłem w toalecie dla pacjentów po kontakcie z powierzchniami wspólnymi. W rejestracji jest też dostępny żel odkażający.
 4. Każdy pacjent przy wejściu do poradni ma mierzoną temperaturę termometrem bezdotykowym i zostanie proszony o odpowiedź na kilka pytań dotyczących ryzyka zakażenia COVID-19.
 5. Prosimy o wchodzenie do poradni jedynie pacjentów bez osób towarzyszących (z wyjątkiem jednego opiekuna osoby nieletniej lub niepełnosprawnej).
 6. Prosimy nie jeść i nie pić na terenie poradni Otolaryngolodzy24 (nie dotyczy to matek karmiących dzieci, które powinny to robić w wyznaczonych miejscach).
 7. Bardzo prosimy o przybycie do poradni Otolaryngolodzy24 co najmniej na 10 min. przed wyznaczoną godziną wizyty w celu rejestracji wizyty.
 8. Opiekunowie osób małoletnich lub niepełnosprawnych są proszeni o zwrócenie szczególnej uwagi na zachowanie swoich podopiecznych, w szczególności żeby nie dotykali podłóg, obcych przedmiotów (np. zabawek) i powierzchni, które mogą stanowić drogę transmisji wirusa SARS-CoV-2.
 9. Osoby objęte kwarantanną powinny pozostać w domu do czasu jej zakończenia i nie mogą w jej trakcie przychodzić do poradni Otolaryngolodzy24.
 10. Prosimy o stosowanie się do poleceń pracowników poradni, którzy dbają o bezpieczeństwo Państwa i wszystkich osób znajdujących się w poradni Otolaryngolodzy24.Pracownicy poradni Otolaryngolodzy24 mogą wyprosić z poradni osoby, które nie stosują się do powyższych zasad.

Nasz Personel jest wyposażony w środki ochrony osobistej (maska/przyłbica, gogle, fartuch, rękawiczki jednorazowe), a gabinety są wyposażone w dozowniki z płynem dezynfekujacym. Wszystkie powierzchnie wspólne poradni oraz urządzenia są regularnie dezynfekowane atestowanymi środkami dezynfekującymi oraz lampami biobójczymi.

 

 

 

  Formularz kontaktowy

  PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
  rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
  Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
  registration English (+48) 22 255 32 00

  © 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   Rejestracja
   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.