Program pomocy pacjentom cierpiącym na APD

Program pomocy pacjentom cierpiącym na APD – We współpracy z APD-Medical Sp. z o.o., w oparciu o nowatorską metodę diagnostyczną opracowaną przez dr n. med. Andrzeja Senderskiego rozpoczynamy program pomocy pacjentom (dzieciom i dorosłym) cierpiącym na zaburzenia przetwarzania słuchowego (ang. Auditory Processing Disorder – APD. Przeczytaj więcej…

Zaburzenia przetwarzania słuchowego to nic innego jak problemy z koncentracją, nauką, rozumieniem mowy w hałasie, które często zauważamy u swoich dzieci. Dziecko słyszy, ale nie rozumie komunikatów, które do niego docierają. Tymczasem badania słuchu wykazują, że mały pacjent nie ma problemów ze słuchem. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie testów CAPD, które potwierdzą lub wykluczą występowanie u dziecka problemów z przetwarzaniem słuchowym. W przypadku wyniku pozytywnego nasi specjaliści dobiorą najlepszy program w ramach terapii Neuroflow, czyli Aktywny Trening Słuchowy, który pomoże dziecku w pokonaniu trudności.

Zobacz także:
Badanie poligraficzne
Badania słuchu
Centralne testy słuchowe
Chrapanie
Leczenie chrapania
Fiberoskopia
Operacje zatok FESS
Przycięcie migdałków podniebiennych
Wycięcie migdałków
Brodawczaki krtani
Rak krtani
Szumy uszne

  Formularz kontaktowy

  PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
  rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
  Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
  registration English (+48) 22 255 32 00

  © 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   Rejestracja
   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.