Koronawirus a wizyty w poradni w czasie epidemii.

Bezpieczeństwo naszych Pacjentów jest dla nas najwyższym priorytetem. Ze względu na epidemię spowodowaną przez koronawirus SARS-COV-2, informujemy, że w naszej poradni wdrażamy wszelkie niezbędne środki ostrożności. Postępujemy zgodnie z aktualnymi zaleceniami MZ, GIS oraz krajowych konsultantów. Ponieważ zależy nam na utrzymaniu ciągłości udzielania świadczeń w czasie epidemii, przygotowaliśmy schemat umawiania wizyt. Ma on na celu zwiększenie bezpieczeństwa Pacjentów i Personelu oraz daje nam szansę na nieprzerwane wspieranie procesu leczenia naszych Pacjentów.

Brak objawów infekcji dróg oddechowych i brak kontaktu z osobą zakażoną:

Jeśli nie masz objawów ostrej infekcji dróg oddechowych i nie miałeś kontaktu z osobą zakażoną LUB lekarz podczas teleporady zadecydował o konieczności odbycia wizyty w Poradni, zapraszamy do umówienia wizyty e-rejestracja.otolaryngolodzy24.pl lub telefonicznie: 22 255 32 00.  Podczas wizyty prosimy o stosowanie się do naszych wskazówek (patrz: regulamin wizyt w poradni).

Objawy ze strony dróg oddechowych i BRAK kontaktu z osobą zarażoną

Jeśli masz objawy takie jak: katar, kaszel, ból gardła, gorączkę, nagłą utratę węchu lub smaku ale nie miałeś kontaktu z osobą zakażoną, zachęcamy do skorzystania z teleporady. Żeby umówić wizytę, wejdź na stronę e-rejestraca.otolaryngolodzy24.pl lub zadzwoń do nas pod numer 22 255 32 00. Lekarz podczas wywiadu oceni Twój stan zdrowia i poinformuje o dalszym postępowaniu:

 • zaleci leczenie, przepisze niezbędne leki (eRecepta), w razie potrzeby wystawi zwolnienie (eZLA),
 • lub zadecyduje o konieczności poszerzenia wizyty o badanie fizykalne w placówce w wyższym reżimie sanitarnym,
 • lub pokieruje na dalszą diagnostykę w odpowiednie miejsce.

Objawy ze strony dróg oddechowych i kontakt z osobą zarażoną

Jeżeli masz następujące objawy: gorączkę, kaszel, duszności, utratę węchu lub smaku o nagłym początku i podejrzewasz, że miałeś kontakt z osobą zarażoną koronawirusem, zostań w domu i skontaktuj się telefonicznie ze swoim lekarzem POZ, powiatową stacją sanitarno- epidemiologiczną lub szpitalem zakaźnym. Koronawirus to poważne zagrożenie dla osób starszych, z osłabioną odpornością i chorobami współistniejącymi. Twój stan jest ciężki? Nie czekaj. Zadzwoń na numer alarmowy 112 lub 999.

 

Uprzejmie prosimy o stosowanie się do powyższych wytycznych. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z rejestracją.

 

  Formularz kontaktowy

  PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
  rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
  Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
  registration English (+48) 22 255 32 00

  © 2023 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   Rejestracja
   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.