Lekarze

krzysztof cecherz

Krzysztof Cecherz

specjalista otolaryngolog

Dr n.med. Krzysztof Cecherz jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Wieloletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie, adiunkt oraz z-ca kierownika Kliniki Otolayrngologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie.

0 opinii
Dr Ewa Orkan-Łęcka

Ewa Orkan-Łęcka

SPECJALISTA OTOLARYNGOLOG

Doktor nauk medycznych, specjalista otolaryngolog. Wieloletni pracownik Kliniki Otorynolaryngologii w CSK WUM przy ul. Banacha. Obroniła pracę doktorską z dziedziny audiologii. Obecnie szczególnie ukierunkowana na tematykę rynologiczną.

0 opinii
Magdalena Frąckiewicz laryngolog

Magdalena Frąckiewicz

SPECJALISTA OTOLARYNGOLOG

Magdalena Frąckiewicz Specjalista otolaryngolog i otolaryngolog dziecięcy. Pracuje w Klinice Otolaryngologii Dziecięcej Szpitala Dziecięcego przy ul. Marszałkowskiej (Litewska) w Warszawie oraz w Klinice Otolaryngologii CSK MSW. Zajmuje się dziećmi i dorosłymi w zakresie leczenia zachowawczego i operacyjnego.

0 opinii
PORADNIA Otolaryngolodzy24 ul. Wołoska 18 (Curtis Plaza), 02-675 Warszawa
rejestracja ogólna (+48) 22 255 32 00
Zabiegi (+48) 517 740 432 [email protected]
registration English (+48) 22 255 32 00

© 2020 Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o. ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.